Латвія

Найкращі університети для МВА Програми в Латвія 2023

Кількість установ: 9
  • Liepāja, Латвія

  Виберіть навчання в Liepaja University - це ключ до вашого розвитку!

  • Riga, Латвія

  Університет Латвії був заснований у 1919 році і в даний час, з більш ніж 14 000 студентами, 13 факультетами та понад 20 дослідницькими інститутами та незалежними навчальними центрами, є одним із найбільших комплексних і провідних дослідницьких університетів у Балтії. Університет пропонує понад 130 державних акредитованих академічних та професійних навчальних програм.

  • Riga, Латвія

  EKA знаходиться в Ризі, на вулиці Ломоносова. 1, корпус 5 - вулиця названа на честь великого вченого, діяльність якого поєднувала творчі, академічні та професійні традиції. Будівля, в якій сьогодні знаходиться ЕКА, була побудована в 1909 р. Зараз будівля повністю відремонтована, а її технічне оснащення повністю відповідає стандартам вищих навчальних закладів Європи.

  • Riga, Латвія

  Turiba University - найбільший приватний університет у Прибалтиці, що спеціалізується на освіті бізнесу та туризму. Університет пропонує освіту у сферах бізнесу, туризму, комунікацій, логістики та ІТ. Туріба отримала визнання роботодавців і посіла перше місце у найвідоміших університетах. 99,61% випускників працевлаштовані - це найвищий рівень зайнятості серед університетів Латвії, більше того, більше 80% студентів працюють під час навчання.

  • Riga, Латвія

  Латвійський державний інститут фізичної культури (LVFKI) розпочав свою діяльність 1 січня 1946 року рішенням Раднаркому ЛРСР.

  • Jelgava, Латвія

  Латвійський університет природничих наук і технологій є вищим освітнім і науковим закладом Латвійської Республіки, де проводяться наукові дослідження, а також академічні та професійні навчальні програми.

  • Ventspils, Латвія

  Ventspils University of Applied Sciences (VUAS) був заснований у 1997 році як самоврядний державний університет та наукова установа. Його основна діяльність полягає у проведенні наукових досліджень та реалізації академічних та професійних навчальних програм.

  • Rēzekne, Латвія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Riga, Латвія

  TSI – це сучасний динамічний технічний університет прикладних наук, розташований у Ризі, Латвія, який надає високоякісну освіту латвійською та англійською мовами з акцентом на прикладні дослідження. Латвія розташована в північно-східній Європі з узбережжям уздовж Балтійського моря, зі столицею Ригою, однією з європейських мегаполісів з активним соціальним життям, приголомшливою архітектурою, зеленими парками та привітними людьми. TSI створює яскраве освітнє середовище з високоцінними викладачами з усього світу. TSI – це спільнота пристрасних, активних та відданих собі людей, які забезпечують індивідуальний підхід до студентів з метою створення довготривалих стосунків. TSI створює яскраве освітнє середовище з високоцінними лекціями з усього світу.