Кіпр

Найкращі університети для МВА Програми в Кіпр 2023

Кількість установ: 29
  • Paphos, Кіпр

  Американський університет Бейрута – Mediterraneo в Пафосі, Кіпр, кампус-близнюк Американського університету Бейрута (AUB) у Бейруті, Ліван. АУБ базує свою освітню філософію, стандарти та практику на основі американської ліберальної моделі вищої освіти. Університет заохочує свободу думки та вираження поглядів і прагне випускати чоловіків і жінок, відданих творчому та критичному мисленню, навчанню протягом усього життя, особистій чесності, громадянській відповідальності та лідерству.​ AUB діє відповідно до статуту, виданого Департаментом освіти штату Нью-Йорк (NYSED), який реєструє університетські програми здобуття ступеня. Усі відділи та програми в AUB Mediterraneo акредитовані Кіпрським агентством із забезпечення якості та акредитації вищої освіти (CYQAA).

  • Calgary, Канада
  • Toronto, Канада
  • + 8 Більше

  Об’єднання Eurocentres і Bayswater являє собою нову еру в міжнародній освіті. Наш спільний досвід є потужним центром сучасного міжнародного освітнього сектора. Ми зацікавлені в зростанні спільнот глобальних мислителів і дослідників удома та за кордоном – незалежно від їх історії. Ми заснували Bayswater Education, тому що хочемо, щоб молоді люди з усіх верств суспільства отримували задоволення від відкриття нових культур, нових смаків і вивчення того, що існує. Ми думаємо про них як про глобальних духів, як і про себе.

  • Aglantzia, Кіпр

  Університет Кіпру прагне зарекомендувати себе як дослідницька установа-піонер, що досягає міжнародного наукового визнання в європейській вищій освіті, пропонує конкурентоспроможні програми та стає центром передового досвіду в ширшому євро-середземноморському регіоні.

  • Paphos, Кіпр

  Відділ дистанційного навчання (DLU) в Університеті Неаполіса використовує найсучасніші електронні технології для платформи, яка пропонує студентам програми післядипломної освіти за сучасною спеціалізацією. Метою DLU є підтримка студентів та науковців університету як у довгостроковій, так і в короткостроковій дистанційній освіті. Основна філософія DLU полягає у забезпеченні рівності доступу до інформації та поваги до потреб кожного студента нашого університету. Наше бачення - створити підрозділ, який стане прототипом дистанційного навчання для всіх університетів, які пропонують подібні навчальні програми.

  • Aglantzia, Кіпр
  • Limassol, Кіпр

  CIIM - Cyprus International Institute of Management - це міжнародна школа бізнесу, створена в 1990 році групою керівників підприємств та командою видатних науковців, що представляють деякі провідні бізнес-школи світу. Нашою метою було залучення найкращих викладачів в освіті з управління випускниками незалежно від місця їх проживання та надання їх таланту та досвіду на Кіпрі.

  • Larnaca, Кіпр

  Unicaf - це провідна онлайн-платформа, що забезпечує доступну та якісну вищу освіту для слабозабезпечених ринків, співпрацюючи з авторитетними університетами Великобританії, США, Європи та Африки.

  • Famagusta, Кіпр

  Cyprus West University був заснований у 2015 році та розташований на Північному Кіпрі. Як вищий навчальний заклад, він символізує сучасний аспект Кіпру, який є історичним і культурним центром Середземномор'я.

  • Nicosia, Кіпр

  The Cyprus Institute - міжнародна дослідницька організація, розташована в Нікосії, столиці Кіпру. Він діє під егідою Кіпрського науково-освітнього фонду, яким керує міжнародно визнана опікунська рада. Його місія полягає в тому, щоб служити центром науки, технологій та інновацій для регіону Східного Середземномор'я та Близького Сходу, вирішуючи питання регіонального значення та глобального значення.

  • Paphos, Кіпр

  Університет Неаполіс на Кіпрі - це молодий, але динамічний, швидкозростаючий університет, що працює з 2010 року в самому центрі чарівного містечка Пафос, на західному узбережжі острова Кіпр, пропонуючи програми для студентів, аспірантів та кандидатів наук грецькою та англійською мовами. . Вступ до університету Неаполіс на Кіпрі вводить студентів у високі стандарти, стимулюючі та приємні умови. Найбільшою перевагою Неаполіса є якість та цілеспрямованість викладацького складу, більшість з яких мають значний досвід викладання та досліджень у європейських та американських університетах. На основі таких викладачів та амбіційної стратегії він швидко стає одним із найкращих приватних університетів Кіпру.

  • Amsterdam, Нідерланди
  • Famagusta, Кіпр

  Університет для мрійників і діячів. Університет для технологічних талантів нового покоління. Університет для початку вашого майбутнього.

  • Nicosia, Кіпр

  Університет Philips - це динамічний навчальний заклад, який пропонує інтелектуально стимулюючі та складні програми навчання для студентів та аспірантів. Програми Університету Philips є добре збалансованими, змістовними та корисними для студентів. Професорсько -викладацький склад, що має докази досконалості викладання та досліджень та відданості навчанню студентів, проводить програми.

  • Manchester, Великобританія
  • Budapest, Угорщина
  • + 62 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Strovolos, Кіпр

  Виклики в сучасній глобальній економіці величезні і постійно розвиваються. Тому студенти, які здобувають вищу освіту/сертифікат у бізнесі, мають більше сенсу, ніж будь -коли. CBS пропонує через свої програми масив академічного та неакадемічного досвіду, щоб надати нашим студентам якості сучасного лідера.

  • Cyprus Online, Кіпр

  Як другий державний університет, створений у 2002 році, Відкритий університет Кіпру (OUC) має на меті заповнити важливу прогалину в системі вищої освіти Кіпру, пропонуючи акредитовані ступені дистанційного навчання на всіх рівнях (бакалаврському, магістерському та докторському). Спираючись на своє походження, оскільки єдиний в країні університет, присвячений дистанційній освіті, OUC швидко зростає як в академічному рівні, так і в загальній репутації. Складні реалії сьогодні розширили кругозір OUC, допомагаючи наблизити Кіпр до його стратегічної мети: створити його як регіональний освітній та дослідницький центр та центр для міжнародних науковців та студентів у басейні Східного Середземномор'я.

  • Nicosia, Кіпр

  Дуже щиро вітаємо всіх вас, хто вважає CityU ідеальним навчальним закладом, який сприятиме вашим подальшим академічним починанням. Працюючи в неупереджено різноманітній громаді, CityU робить великий акцент на здатності передавати знання за допомогою високоякісних методик викладання в середовищі, яке відображає цінності та заохочує доброчесність.