Кіпр

Найкращі університети для МВА Програми в Кіпр 2023

Кількість установ: 30
  • Nicosia, Кіпр

  University of Cyprus прагне зарекомендувати себе як піонерський науково -дослідний інститут, що досягає міжнародного наукового визнання у вищій європейській освіті, пропонує конкурсні програми та стане центром передового досвіду у ширшому євро - середземноморському регіоні.

  • Egkomi, Кіпр

  Cyprus Maritime Academy (CyMA), частина Університету Нікосії - найбільшого університету на Кіпрі - освітньої мережі, є першою Морською академією на Кіпрі, яка запропонувала три сертифікати компетентності. CyMA пропонує сертифікати компетентності офіцера, відповідального за навігаційні вахти (морська наука), офіцера, відповідального за інженерну вахту (морська інженерія), та електротехнічного працівника (морська електротехніка), усі затверджені Департаментом торгового судноплавства Міністерства транспорту, зв'язку та робіт.

  • Nicosia, Кіпр

  Intercollege - це незалежний спільний навчальний заклад із рівними можливостями, який поєднує в собі найкращі елементи західної освіти, стандарти якості та міжнародну філософію із справжньою турботою про своїх студентів. Розташований в Нікосії, Intercollege перетворився на глобальний освітній центр, що пропонує низку академічних, професійних та професійних навчальних програм.

  • Paphos, Кіпр

  Відділ дистанційного навчання (DLU) в Університеті Неаполіса використовує найсучасніші електронні технології для платформи, яка пропонує студентам програми післядипломної освіти за сучасною спеціалізацією. Метою DLU є підтримка студентів та науковців університету як у довгостроковій, так і в короткостроковій дистанційній освіті. Основна філософія DLU полягає у забезпеченні рівності доступу до інформації та поваги до потреб кожного студента нашого університету. Наше бачення - створити підрозділ, який стане прототипом дистанційного навчання для всіх університетів, які пропонують подібні навчальні програми.

  • Ozanköy, Кіпр

  Cyprus Science University значно зростає на міжнародному рівні, в даний час приймає іноземних студентів на Північному Кіпрі з 23 країн Азії, Європи та Африки. Оскільки наш заклад оснащений сучасними лабораторіями сучасних технологій та навчальними закладами, освітні можливості не мають рівних. Тут, у Cyprus Science University , ми пропонуємо студентам можливості не лише розширити свої теоретичні знання, але й практичний досвід. Усі іноземні студенти мають право на 50% стипендію під час вивчення аспірантури в Cyprus Science University .

  • Aglantzia, Кіпр
  • Limassol, Кіпр

  CIIM - Cyprus International Institute of Management - це міжнародна школа бізнесу, створена в 1990 році групою керівників підприємств та командою видатних науковців, що представляють деякі провідні бізнес-школи світу. Нашою метою було залучення найкращих викладачів в освіті з управління випускниками незалежно від місця їх проживання та надання їх таланту та досвіду на Кіпрі.

  • Larnaca, Кіпр

  Unicaf - це провідна онлайн-платформа, що забезпечує доступну та якісну вищу освіту для слабозабезпечених ринків, співпрацюючи з авторитетними університетами Великобританії, США, Європи та Африки.

  • Famagusta, Кіпр

  Cyprus West University був заснований у 2015 році та розташований на Північному Кіпрі. Як вищий навчальний заклад, він символізує сучасний аспект Кіпру, який є історичним і культурним центром Середземномор'я.

  • Nicosia, Кіпр

  The Cyprus Institute - міжнародна дослідницька організація, розташована в Нікосії, столиці Кіпру. Він діє під егідою Кіпрського науково-освітнього фонду, яким керує міжнародно визнана опікунська рада. Його місія полягає в тому, щоб служити центром науки, технологій та інновацій для регіону Східного Середземномор'я та Близького Сходу, вирішуючи питання регіонального значення та глобального значення.

  • Paphos, Кіпр

  Університет Неаполіс на Кіпрі - це молодий, але динамічний, швидкозростаючий університет, що працює з 2010 року в самому центрі чарівного містечка Пафос, на західному узбережжі острова Кіпр, пропонуючи програми для студентів, аспірантів та кандидатів наук грецькою та англійською мовами. . Вступ до університету Неаполіс на Кіпрі вводить студентів у високі стандарти, стимулюючі та приємні умови. Найбільшою перевагою Неаполіса є якість та цілеспрямованість викладацького складу, більшість з яких мають значний досвід викладання та досліджень у європейських та американських університетах. На основі таких викладачів та амбіційної стратегії він швидко стає одним із найкращих приватних університетів Кіпру.

  • Amsterdam, Нідерланди
  • Famagusta, Кіпр

  Університет для мрійників і діячів. Університет для технологічних талантів нового покоління. Університет для початку вашого майбутнього.

  • Nicosia, Кіпр

  Університет Philips - це динамічний навчальний заклад, який пропонує інтелектуально стимулюючі та складні програми навчання для студентів та аспірантів. Програми Університету Philips є добре збалансованими, змістовними та корисними для студентів. Професорсько -викладацький склад, що має докази досконалості викладання та досліджень та відданості навчанню студентів, проводить програми.

  • Manchester, Великобританія
  • Budapest, Угорщина
  • + 62 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Strovolos, Кіпр

  Виклики в сучасній глобальній економіці величезні і постійно розвиваються. Тому студенти, які здобувають вищу освіту/сертифікат у бізнесі, мають більше сенсу, ніж будь -коли. CBS пропонує через свої програми масив академічного та неакадемічного досвіду, щоб надати нашим студентам якості сучасного лідера.

  • Cyprus Online, Кіпр

  Як другий державний університет, створений у 2002 році, Відкритий університет Кіпру (OUC) має на меті заповнити важливу прогалину в системі вищої освіти Кіпру, пропонуючи акредитовані ступені дистанційного навчання на всіх рівнях (бакалаврському, магістерському та докторському). Спираючись на своє походження, оскільки єдиний в країні університет, присвячений дистанційній освіті, OUC швидко зростає як в академічному рівні, так і в загальній репутації. Складні реалії сьогодні розширили кругозір OUC, допомагаючи наблизити Кіпр до його стратегічної мети: створити його як регіональний освітній та дослідницький центр та центр для міжнародних науковців та студентів у басейні Східного Середземномор'я.