Колумбія

Найкращі університети для МВА Програми в Колумбія 2023

Кількість установ: 162
  • Medellín, Колумбія
  • Pereira, Колумбія
  • + 1 Більше

  iEAFIT — це унікальний простір, де співіснують природа, люди та технології найвищого рівня: ми впроваджуємо інновації в освіту за допомогою нових педагогічних технологій. Ми демократизуємо навчання, щоб просувати нові способи взаємозв’язку в освітньому контексті для спільного створення та виробництва нових знань.

  • Bogotá, Колумбія

  У IBERO ми відкриваємо можливість майбутнього можливостей, ми робимо соціальний ВПЛИВ, надаючи доступ до якісної вищої освіти, ми усуваємо економічні, культурні та соціальні розриви! Цього разу ми хотіли покращити наш імідж Ласкаво просимо до нового iBERO! Діліться та голосно кричіть #SoyIbero

  • Chía, Колумбія

  Міжнародний центр іноземних мов і культур пропонує високоякісну іспанську програму міжнародному співтовариству та іноземцям, які проживають у Колумбії. Заняття проводяться в університетському містечку в академічному, безпечному та відмінному середовищі обслуговування.

  • Rionegro, Колумбія

  У 1996 році Міністерство національної освіти Колумбії та Колумбійський інститут оцінювання освіти - Icfes через Резолюцію 2661 надали Організації Ремінгтон юридичний статус університетського закладу, що дало початок Корпорації Ремінгтонського університету.

  • Popayán, Колумбія

  Universidad Del Cauca був створений у Попаяні як Університет Третього округу наказом від 24 квітня 1827 р. 5 квітня 2013 р. Міністерство національної освіти надало високоякісну інституційну акредитацію терміном на 6 років уже за рішенням 6218 від 13 червня 2019 року, він продовжив зазначену інституційну акредитацію строком на вісім років.

  • Barranquilla, Колумбія

  Університет узбережжя, CUC, має місію формування цілісного громадянина за принципом свободи думки та ідеологічного плюралізму, з високим почуттям відповідальності у постійному пошуку академічних та дослідницьких досягнень, використовуючи розвиток науки, технологій , технології та культури.

  • Jamundí, Колумбія

  Західний автономний університет - це вищий навчальний заклад, який відповідно до положень Закону 30 1992 року та інших правових норм може здійснювати програми бакалаврату, аспірантури, дослідження, безперервну освіту та проектувати академічні програми для суспільства.

  • SANTANDER, Колумбія

  Технологічні одиниці Сантандера- це громадська установа відомчого порядку, яка присвячена навчанню людей з етичним почуттям, критичним мисленням та підприємницьким ставленням, шляхом якісних процесів викладання, досліджень та розширення, щоб внести свій внесок у соціально- економічний розвиток. економічні, наукові, технологічні, екологічні та культурні суспільства.

  • Bogotá, Колумбія

  Ми - вищий навчальний заклад з військовою спрямованістю, який має намір повністю підготувати фахівців з логістики, критичних громадян із широким соціальним, етичним та політичним почуттям. Ми вдосконалюємо компетентність у сфері розслідування та підприємницький дух, підкріплені досягненнями науки та техніки, що сприяють структурному та функціональному розвитку логістики в Колумбії.

  • Bogotá, Колумбія

  Військові комунікації в рамках конфігурації нашої армії мають трансцендентне значення з плином років та настанням подій, які формують історію нашої країни та світу загалом, у групі фактів, які бачили свою технологію в технологіях. велика можливість для розвитку та змін на благо людства, саме так військові комунікації були впродовж історії найважливішим елементом командування, координації та розвитку військових операцій, які стали основою великих перемог, а також дозволили сучасним конфлікти щодо прийняття рішень щодо належного використання електронних носіїв, які полегшують передбачення намірів та дій противника.

  • Armenia, Колумбія

  СОЦІАЛЬНА ПРОЕКЦІЯ виражає постійні та прямі стосунки, які КМД підтримує з суспільством; Вона здійснюється за допомогою інтерактивних програм із виробничими секторами та соціальними суб’єктами; через програми та заходи різного характеру (академічні, художні, соціальні та технологічні), консультування та консультування, безперервну освіту та заходи соціального обслуговування громад.

  • Cundinamarca, Колумбія

  Місія Фонду вищої освіти Сан -Хосе ФЕСАНДЖОЗЕ - це підготовка всебічних фахівців - від гуманістичного підходу з критичним, соціальним та чутливим почуттям до принципів справедливості та етичних цінностей. У такий спосіб відбувається розвиток предметної та освітньої якості в закладі.

  • Barranquilla, Колумбія

  Polytechnic Corporation of the Atlantic Coast є відповідальною установою з етичними та прозорими принципами, які розвивають її основні функції з освітньої моделі, бажано через пропедевтичні цикли, орієнтовані на розвиток людини, гарантуючи інтегральне формування мислення, аналітичних, критичних істот підприємницького духу, для побудови справедливого, всебічного, сталого, демократичного, підтримуючого та шанованого суспільства з гідністю людини.

  • Bogotá, Колумбія

  Escuela de Español Nueva Lengua en Colombia пропонує курси іспанської мови в Боготі, Картахені, Медельїні та у природному заповіднику поблизу Гвадуасу. Якщо ви шукаєте якісний курс іспанської мови у затишній та дружній школі з професійними викладачами, якщо хочете вивчати іспанську мову та подорожувати, заводити нових друзів, зустрічаючись та насолоджуючись культурою, музикою, гастрономією, музеями та прогулянками на природі; тоді нова школа іспанської мови в Колумбії для вас. Наша програма була розроблена відповідно до найсуворіших міжнародних настанов щодо викладання мов. Nueva Lengua визнана на міжнародному рівні своєю якістю та обслуговуванням, і з 2003 року молодь та дорослі з майже ста країн навчаються разом з нами. У нас є різноманітні курси, і ми розпочинаємо заняття щотижня на всіх рівнях. З першого дня ви відчуєте, що вас вітають, вітають та підтримують у цьому досвіді вивчення іспанської мови під час подорожей.

  • Cali, Колумбія

  Національна школа спорту - це державний університет, який прагне до цілісного становлення людини, щоб сприяти розвитку країни шляхом генерації, трансформації та застосування знань у галузях спорту, здоров'я та освіти. адміністрації та економіки, засновані на принципах та цінностях, які сприяють повазі людської гідності, сталому розвитку, співіснуванню та покращенню якості життя суспільства.