Китай

Найкращі університети для МВА Програми в Китай 2023

Кількість установ: 183
  • Madrid, Іспанія
  • Amsterdam, Нідерланди
  • + 8 Більше

  IE University призначений для студентів, які сприймають навчання як спосіб життя. Ми забезпечуємо сприятливу спільноту, де студенти та викладачі взаємодіють разом у процесі навчання. Університет IE має персоналізовану, орієнтовану на студента спільноту з багатим розмаїттям людей, ідей та підходів. Щороку в університетському містечку представлено понад 130 національностей, причому понад 75% студентів приїжджають з-за меж Іспанії. Університет IE визнаний у всьому світі та найпрестижнішими асоціаціями за високоякісне навчання. Завдяки інноваційному баченню, підприємницькому духу та зосередженню на гуманітарних науках та академічній суворості університет IE прагне виховувати професіоналів, які змінять життя суспільства. Наш практичний підхід до навчання починається в класі та продовжується по всьому світу, готуючи наших студентів стати міжнародними професіоналами. Якщо ви хочете отримати надихаючу та складну освіту, яка сформує вас і ким ви станете, IE University розширить ваші горизонти, зв’яже вас зі світом і проведе вас унікальним шляхом, необхідним для досягнення ваших цілей.

  • Haidian District, Китай

  Schwarzman Scholars — це річна повністю фінансована магістерська програма з глобальних питань в Університеті Цінхуа в Пекіні, Китай. Будучи першою стипендією, створеною для відповіді на геополітичний ландшафт 21 століття, Schwarzman Scholars прагне побудувати глобальну мережу молодих лідерів, які працюватимуть разом, щоб поглибити взаєморозуміння між Китаєм та рештою світу. Щороку до цієї вибіркової програми обирається до 200 кандидатів. Стипендіатів відбирають на основі їхніх лідерських якостей і потенціалу розуміння та подолання культурних і політичних відмінностей. Вони живуть у Пекіні протягом року інтенсивного навчання, відточуючи лідерські навички за навчальною програмою, розробленою та викладаною провідними вченими з міжнародних установ. Хоча уроки викладаються англійською мовою, іноземні студенти повинні вивчати мандарин. Науковці також проводять значний час поза аудиторією, занурюючись у культуру, щоб краще зрозуміти Китай – відвідуючи лекції, семінари та дискусійні групи; а також отримати наставництво та поради від лідерів у різних секторах.

  • Hangzhou, Китай

  Westlake University - це новий тип високоякісного науково-орієнтованого університету, який базується в історичному китайському місті Ханчжоу - приголомшливому місті, відомому в усій Азії своєю довгою історією, багатою культурою, образотворчим мистецтвом і прекрасними пейзажами. Наш університет заснований видатними, всесвітньо поважними вченими та вченими. Ми швидко стаємо провідним університетом науки, техніки та інновацій.

  • Boston, США
  • San Francisco, США
  • + 4 Більше

  Hult – це більше, ніж некомерційна бізнес-школа, а динамічна мультикультурна спільнота, яка навчає, надихає та об’єднує одних із найбільш прогресивних бізнес-талановитих людей у світі. Ми змінюємо традиційний підхід до освіти, використовуючи досвід навчання на практиці, щоб перетворити навички студентів з моменту, коли вони приєдналися до нас, у навички виняткового бізнесмена з моменту закінчення навчання.

  • Belo Horizonte, Бразилія
  • Raleigh, США
  • + 4 Більше

  Бізнес-школа SKEMA є однією з найбільших у Франції Grande Ecoles, у якій навчається 9500 студентів з більш ніж 120 національностей, 160 викладачів і 7 кампусів по всьому світу (Бразилія, Китай, Франція, Південна Африка та США) і має високі оцінки у багатьох французьких і міжнародні рейтинги для багатьох своїх програм.

  • Shanghai, Китай

  University of Shanghai for Science and Technology (USST) - муніципальний мультидисциплінарний ключ, що застосовується до науково-орієнтованого університету, в основі якого лежить інженерія, де інжиніринг, наука, економіка, менеджмент, література, право, мистецтво та інші дисципліни добре координують розвиток .

  • Paris, Франція
  • Angers, Франція
  • + 6 Більше

  ESSCA - це глобальна бізнес-школа з трьома коронами. Ми - майбутні творці, розширюючи можливості та надихаючи наших етично мислячих студентів проявити свій талант. ESSCA - це місце, де відповідальні керівники розвивають навички критичного та творчого мислення, щоб досягти успіху в деяких найбільш динамічних секторах сучасного бізнесу.

  • Crans-Montana, Швейцарія
  • Marbella, Іспанія
  • + 1 Більше

  Три міжнародні університетські містечка, у нас навчаються більше сотні національностей - коли ми говоримо “Глобальна освіта в галузі гостинності”, ми справді маємо на увазі це. Незалежно від того, чи шукаєте ви бакалаврські та аспірантські програми, Les Roches подає академічну строгість, поєднуючи інновації та підприємництво.

  • Beijing, Китай

  Ласкаво просимо до Бізнес-школи, Китайський університет Женьмінь (RMBS)! Як одна з провідних бізнес-шкіл Китаю, RMBS може похвалитися найдовшою історією управління освітою в Китаї, починаючи з 1950 року. Сильні сторони нашої школи грунтуються на багатому накопиченні інтелектуальних активів нашого материнського університету в галузі гуманітарних та соціальних наук, що вже давно існує традиція тісної інтеграції між теорією та практикою, тісна взаємодія з підприємствами та урядами та велика база випускників.

  • Jiaxing, Китай

  Zhejiang University International Business School (ZIBS) була заснована на міжнародному кампусі ZJU в Хайнінге в листопаді 2018 року для сприяння академічному та корпоративному обміну між Заходом та Сходом. З спадщиною з досвіду науки, інновацій та підприємництва з Китаю, ZIBS охоплює та втілює майбутнє. Бізнес-школа готує відповідальних та прагнутих лідерів та екосистеми, яку вона обслуговує, щоб вирішити виклики все складнішого глобального бізнес-середовища. Поєднуючи людей та ідеї, ZIBS формує майбутнє бізнесу в новій світовій економічній ері.

  • Suzhou, Китай

  ?????????? ? ?????, Vatel Suzhou ???????? ????????? ??????????? ?????? ? ??????? ? ???????, ??????????, ???????? ?? ????? ???????????? ?????????. ??? ????? ???????????? ??????????? ?????, ??? ?????? ????????? ?????????? ????????, ??? ?? ???????? ??? ?????? ? ?????? ????? ?????????? ?????? ???????????. ?????? ?????? ??????? ? ????? ???? ? ????????????? ???????? ???????????, ?????????? «??? ?? ????». Vatel Suzhou ? ????????? ? ?????? 5-????????? ????????, ?? ??????????? ?? 30 ?????? ??? ???????, ??? ???????????? ?????????? ????????, ??? ??? ???? ???????? ?????? ????????? ?? ?????, F

  • Shanghai, Китай

  8 червня 2002 року була створена юридична школа, і на перший етап будівництва було виділено 25 мільйонів юанів. Таким чином, юридична школа вступила в період бурхливого розвитку. Дотримуючись своєї основної місії підготовки магістрантів із права, Школа отримала право на присвоєння магістерських ступенів з 8 дисциплін 2 класу та 1 класу з права, право на присвоєння спеціальності юриспруденції, а також право на присвоює докторську ступінь конституційного права та адміністративного права.

  • Bordeaux, Франція
  • Marseille, Франція
  • + 4 Більше

  KEDGE Business School є провідною французькою школою менеджменту з 4 кампусами у Франції (Париж, Бордо, Марсель і Тулон), 3 асоційованими кампусами у Франції (Авіньйон, Бастія та Байонна) і 4 за кордоном (2 у Китаї в Шанхаї та Сучжоу та 2 в Африці в Дакарі та в Абіджані). Спільнота KEDGE складається з 15 000 студентів (23% з яких іноземні студенти), 180 постійних викладачів (45% з яких є міжнародними), 274 міжнародних академічних партнерів і 75 000 випускників по всьому світу. KEDGE пропонує 36 курсів з менеджменту та дизайну для студентів і професіоналів, а також розгортає індивідуальні курси для компаній на національному та міжнародному рівнях.

  • Nantes, Франція
  • São Paulo, Бразилія
  • + 3 Більше

  L'École de design Nantes Atlantique, партнер Торгово-промислової палати Нанта, є приватним вищим навчальним закладом, який спеціалізується на дизайнерських професіях у співпраці з l'Université de Nantes.

  • Yangpu District, Китай

  Міжнародна фінансова школа Фанхая, Університет Фудань (FISF)-це бізнес-школа, заснована відповідно до моделі управління та стандартів провідних бізнес-шкіл світу, зосереджена на висококласній освіті фінансових талантів та дослідженні фінансових аналітичних центрів. Школа була заснована в кінці 2016 року і офіційно відкрита в червні 2017 року, в якій працює основна команда викладачів, що складається з видатних науковців з усього світу.