Канада

Найкращі університети для МВА Програми в Канада 2023

Кількість установ: 295
  • Toronto, Канада

  Школа безперервного навчання Університету Торонто (UofT SCS) надає підтримку дорослим учням за допомогою професійно розроблених курсів, які не пов’язані з отриманням ступеню, які проводяться на заняттях та в Інтернеті викладачами-експертами, які є визнаними лідерами у своїх галузях. Будучи невід’ємною частиною університету, SCS живиться інтелектуальною життєздатністю UofT і високими стандартами викладання та навчання.

  • Madison, США
  • Teaneck, США
  • + 3 Більше

  Найбільший приватний університет Нью-Джерсі, FDU, є некомерційним, неконфесійним закладом із кількома кампусами. Заснований у 1942 році, FDU отримав чотирирічний статус у 1948 році та затверджений як університет у 1956 році. Університет пропонує понад 100 програм бакалаврату та магістра, включаючи докторські програми з фармації, медсестринської практики, клінічної психології та шкільної психології; і бізнес-школа, акредитована AACSB. Програми здобуття ступеня пропонуються у двох кампусах Нью-Джерсі та у двох місцях FDU за межами США: Wroxton College, Оксфордшир в Англії, та Ванкуверський кампус, Британська Колумбія, Канада.

  • Olds, Канада

  З моменту свого заснування як школи сільського господарства та домогосподарства Olds College розширив свої пропозиції програм і з роками став пропонувати більше програм, орієнтованих на кар’єру. Курси кулінарії та шиття перетворилися на нашу відому програму «Мода», курси машинобудування перетворилися на програми «Сільськогосподарська та важка механіка», а навички ведення сільського господарства — на наші програми «Управління сільським господарством» і «Садівництво».

  • Winnipeg, Канада

  Університетський коледж Бута, розташований у Вінніпезі, Манітоба, Канада, є християнським навчальним закладом, що бере свій початок у 156-річній історії Армії Спасіння, спрямованої на задоволення потреб найуразливіших верств суспільства. Глибоко віддані соціальній справедливості, ми поєднуємо християнську віру та сувору науку з пристрастю до служіння. Наш підхід до навчання базується на академічній досконалості та ґрунтується на баченні надії, соціальної справедливості та милосердя для всіх.

  • Toronto, Канада

  Професійний розвиток Osgoode є відділом навчання протягом усього життя Osgoode Hall Law School, однієї з провідних юридичних шкіл Канади. OsgoodePD відомий у всьому світі своєю прихильністю до постійних інновацій в освітніх технологіях і педагогіці. Ми були першою юридичною програмою в Канаді, яка пропонувала дистанційне навчання, і постійно працювала над підвищенням якості, доступності та гнучкості. Наше бачення полягає в тому, щоб бути в центрі інноваційного дизайну та надання професійної юридичної освіти, сприяючи розумінню, зв’язку та трансформації.

  • London, Канада

  Заснований у 1954 році Університетський коледж Королівського університету при Західному університеті є католицьким гуманітарним університетським коледжем, який є філією великого університету світового класу. Студенти King's насолоджуються «Найкращим з обох світів» - навчанням у невеликих класах під керівництвом видатних викладачів у невеликому, красивому кампусі, насолоджуючись досвідом перебування у всеосяжному університеті. Студенти Королівського університету мають повний доступ до всіх можливостей і послуг Західного університету та закінчують університет із західним ступенем.

  • Montreal, Канада

  У Kensley College ми твердо віримо, що освіта є єдиним ключем до відкриття неймовірних можливостей. Ми прагнемо дати кожному студенту можливість реалізувати свої мрії та царювати у їхньому майбутньому. Протягом багатьох років ми вірили в своє коріння, щоб визначити пристрасть студента!

  • Toronto, Канада

  Розташований у центрі Торонто, жвавої ділової столиці Канади, Fleming College Toronto може похвалитися практичними програмами, які викладають досвідчені професіонали галузі, допомагаючи студентам вийти з аудиторії на роботу відразу після закінчення навчання.

  • St. Catharines, Канада

  На Педагогічному факультеті Брока ми надаємо викладачам інструменти, необхідні для досягнення успіху, ставлячи навчання в центр усього, що ми робимо.

  • Toronto, Канада

  IBU — бізнес-університет нового покоління, створений для надання персоналізованої освіти. Ви отримаєте користь від наставництва та репетиторства 1 на 1 для досягнення ваших кар’єрних цілей. Ваш особистий академічний радник буде наставником і підтримкою вас. Якщо кількість студентів у класі не перевищує 30, у вас буде можливість спілкуватися зі своїми однолітками та викладачами.

  • Montreal, Канада

  Musitechnic був заснований у 1987 році в Монреалі відомим музикантом, композитором і автором пісень Жилем Валікеттом. Він був переконаний, що технології (особливо комп’ютери) стануть центральним елементом виробництва аудіо та музичної індустрії, аж до створення першого диплома, визнаного Міністерством освіти та вищої освіти, повністю присвяченого комп’ютерному звуковому дизайну. Це було задовго до того, як усі зрозуміли, що таке комп’ютерна миша, MP3 чи навіть Інтернет.

  • Kingston, Канада

  Університет Королеви має високі рейтинги в Канаді за студентський досвід, який використовує інклюзивний підхід і пропонує навчання за межами класної кімнати; цей досвід включає більшість клубів на душу населення в будь-якому канадському університеті, а також потужну програму міжнародного обміну з понад 220 партнерами.

  • Toronto, Канада

  Навчаючись у центрі Торонто, ви будете жити, навчатися та працювати в самому серці найбільшої та різноманітної економіки Канади. Ми пропонуємо понад 160 програм сертифікатів, дипломів, аспірантури та дипломів, орієнтованих на кар'єру, - це одна з найширших програм денної форми навчання в Канаді. Більшість наших програм мають компонент польової освіти, що дає вам цінну можливість працювати та навчатися з партнерами з галузі, які одного дня можуть навіть стати вашим майбутнім роботодавцем.

  • Ottawa, Канада

  Бізнесом завтрашнього дня потрібно керувати від серця, зі співчуттям, уявою та цілеспрямованістю. Ми знаємо, що кращим світ є той, який є більш справедливим і справедливим, більш стійким і турботливим. Тут, у Sprott, майбутні лідери набувають впевненості, щоб ставити важкі запитання, приймати різні точки зору та бути справжніми у своєму керівництві. Для наших студентів, випускників, викладачів і співробітників ми є спільнотою на все життя.

  • Montreal, Канада

  Vanier — англійський коледж, відомий своєю освітою з різноманітними академічними та професійними програмами. Це справді канадський студентський досвід, який базується на двох кампусах поблизу центру Монреаля, і обидва на лінії метро.