Keystone logo
Кіпр

Дослідження МВА в Кіпр 2024

Навчання в Кіпр

Заробіток бізнес ступінь на Кіпрі Згідно кіпрському 'сайта вищу освіту, країна ' система з вищою освітою в чому залежить від європейської зони вищої освіти як визначено Болонського процесу. Складається з приватних і державних університетів, Кіпр 'програми вищої освіти регулюються Міністерством вищої та вищої освіти, який також встановлює особливості навчальної програми та вартість навчання для державних установ. Студенти можуть заробити ступінь бакалавра 'и, Master ' и і докторських бізнес градусів, що спеціалізуються в різних аспектах бізнесу та фінансової індустрії. Приклади градусів, пропонованих відносяться популярна Майстер 'и ділового адміністрування, управління людськими ресурсами, Менеджер з туризму, Управління фінансами / Інвестиційні та маркетингової стратегії. Вартість навчання Щорічні витрати за навчання в державних університетах може відрізнятися від однієї школи до іншої.Стипендії доступні в більшості державних установ, а також аспірантів субсидій для студентів обрання працювати в якості викладача помічників, лабораторних керівників і викладачів. Приватні збори університетах може бути значно вище, ніж навчання в університеті громадськості, з тим студенти розглядають приватну школу повинні перевірити з конкретної школи, в якій вони зацікавлені витрат Річна програма ступеня. Чому Заробити Бізнес ступінь на Кіпрі? Студентів Бізнес мірою гарантується якісна освіта на Кіпрі, на додаток до престижу заробляти визнану на міжнародному рівні бізнес-ступінь. Кіпр також пропонує витрати доступні життя і вартість навчання згорнуті наявністю стипендій, а також безкоштовної медичної страховки для всіх, хто вчитися або працювати на Кіпрі.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  567
 • Частка комунальних послуг

  60
 • Підписка на Інтернет

  34
 • Місцевий транспорт

  40

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  7
 • Квиток в кіно

  10
 • Пінта місцевого пива

  3

Про Кіпр

Кіпр є островом країна, оточена східній частині Середземного моря і розташований на північ від Єгипту, на південь від Туреччини, на схід від Греції і заході Туреччини. Бізнес студенти, що навчаються на Кіпрі виявите, що північна частина Кіпру офіційно називається Турецькою Республікою Північного Кіпру. Через це розділення, Кіпр встановив турецький і грецький, як його офіційних мов, з Кіпрсько-арабську мову та Вірменії в якості мов меншин. Підтримується процвітаючої індустрії туризму, Кіпр має високий, дохід на душу населення і більш розвинену економіку, що входить в число 20 за індексом розвитку людського потенціалу. Кіпр вступив в ЄС в 2004 році і Єврозона в 2008 році Отже, Євро валюта в Республіці Кіпр, але не в північній частині Кіпру, де турецька ліра досі використовується.Через масове зростання на Кіпрі 'ринку нерухомості за останнє десятиліття, студенти, які заробляють спеціалізовані бізнес градусів орієнтована на інвестування, розробку, продаж і купівлю нерухомості на Кіпрі, як правило, знайти на ринку праці сприйнятливим і гнучкість на Кіпрі.

Вимоги щодо візи

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза

Ціна та валюта

EUR 40

Плата за студентську візу різна і може становити близько 40 євро. Плата може бути змінена.

Хто може подати заяву на візу?

Кандидати, які є громадянами ЄС, можуть в'їхати на Кіпр як відвідувачі. Після прибуття до навчального закладу їм необхідно подати низку документів до приймальної комісії навчального закладу – дивіться у розділі «Як подати заяву?».

Іноземним студентам з країн, що не входять до ЄС, потрібна студентська віза перед в’їздом на Кіпр. Студентські візи видаються тільки іноземним студентам денної форми навчання. Студент денної форми навчання – це той, хто набрав мінімум 12 кредитів за семестр.

Де можна подати заявку?

Посольство/Верховна комісія/Консульство Республіки Кіпр

Ви повинні подати заяву особисто в Посольство / Високу комісію / Консульство Республіки Кіпр у Вашій країні проживання.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Студенти, які не є членами ЄС:

Під час подачі заявки на студентську візу вам потрібно буде надати такі документи:

 • Повністю заповнена анкета.
 • Плата за заявку становить 15-30 кіпрських фунтів (не повертається).
 • Чотири (4) фотографії паспортного розміру.
 • Завірені (завірені) копії академічної кваліфікації студента.
 • Підтвердження володіння англійською мовою (за можливості)
 • Ксерокопія їх паспорта. Паспорт має бути дійсним не менше одного (1) року з дати прибуття студента.

Приймальна комісія повідомить кандидатам деталі про дати співбесіди та необхідні документи вчасно до співбесіди.

Під час візової співбесіди в посольстві/високій комісії/консульстві Республіки Кіпр кандидат повинен надати:

 • Оригінали академічної кваліфікації та їх засвідчені копії англійською мовою або в англійському перекладі. \
 • Паспорт, дійсний щонайменше один (1) рік з дати прибуття на Кіпр
 • Остання довідка про несудимість, видана поліцією країни походження або проживання.
 • Остання фінансова гарантія, видана студентським спонсором

Студенти повинні з'явитися до навчального закладу в перший робочий день після прибуття, щоб зареєструватися та виконати інші формальності, необхідні для оформлення посвідки на тимчасове проживання.
Іноземні студенти повинні зареєструватися у відділі у справах іноземців районної поліції протягом семи днів з дня прибуття на Кіпр.

Студенти з ЄС: після прибуття до навчального закладу вони повинні подати до приймальної комісії навчального закладу:

 • Повністю заповнена анкета.
 • Плата за заявку становить 15-30 кіпрських фунтів (не повертається).
 • Чотири (4) фотографії паспортного розміру.
 • Завірені (завірені) копії академічної кваліфікації студента.
 • Підтвердження володіння англійською мовою (за можливості)
 • Ксерокопія їх паспорта. Паспорт має бути дійсним не менше одного (1) року з дати прибуття студента.
 • Остання довідка про несудимість, видана поліцією країни походження або проживання.

Окрім вищезазначеного, кандидати повинні сплатити реєстраційний внесок, плату за семестрове навчання та зареєструватися на предмети. Далі вони повинні звернутися до міграційної служби для отримання посвідки на тимчасове проживання.

Коли слід подавати заявку?

Ви повинні подати заявку на отримання студентської візи принаймні за 2-3 місяці до запланованого приїзду на Кіпр.

Тривалість студентської візи залежить від тривалості вашої програми навчання.

Час обробки

3 Months

Можливості роботи

Зазвичай іноземні студенти з країн, що не входять до ЄС, не мають права працювати протягом усього періоду навчання на Кіпрі. Винятки можуть бути створені Урядом Республіки Кіпр для курсів, де дозволи на роботу можуть бути видані для практичного навчання протягом літніх канікул.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.

Зверніть увагу: студентська віза видається для конкретного навчального закладу. У випадку, якщо іноземний студент вирішив змінити навчальний заклад, йому необхідно отримати новий вид на проживання.