Великобританія

Найкращі університети для МВА Програми в Великобританія 2023

Кількість установ: 777
  • Shadwell, Великобританія

  LIS - це новий заклад Лондона. Їхні програми глибоко міждисциплінарні та структуровані навколо складних проблем реального світу. чому Тому що світ насичений складними проблемами, які потребують міждисциплінарного підходу; їхні рішення не будуть виходити з одного предмета чи спеціальності. Від зміни клімату до організаційної культури, сьогоднішні складні проблеми повинні розглядатися з кількох точок зору. Це те, що LIS робить. Вони вчать своїх студентів ставати експертами у вирішенні проблем.

  • Madrid, Іспанія
  • Amsterdam, Нідерланди
  • + 8 Більше

  IE University призначений для студентів, які сприймають навчання як спосіб життя. Ми забезпечуємо сприятливу спільноту, де студенти та викладачі взаємодіють разом у процесі навчання. Університет IE має персоналізовану, орієнтовану на студента спільноту з багатим розмаїттям людей, ідей та підходів. Щороку в університетському містечку представлено понад 130 національностей, причому понад 75% студентів приїжджають з-за меж Іспанії. Університет IE визнаний у всьому світі та найпрестижнішими асоціаціями за високоякісне навчання. Завдяки інноваційному баченню, підприємницькому духу та зосередженню на гуманітарних науках та академічній суворості університет IE прагне виховувати професіоналів, які змінять життя суспільства. Наш практичний підхід до навчання починається в класі та продовжується по всьому світу, готуючи наших студентів стати міжнародними професіоналами. Якщо ви хочете отримати надихаючу та складну освіту, яка сформує вас і ким ви станете, IE University розширить ваші горизонти, зв’яже вас зі світом і проведе вас унікальним шляхом, необхідним для досягнення ваших цілей.

  • Kingston upon Thames, Великобританія
  • London, Великобританія

  У Кінгстонському університеті ми прагнемо покращити життєві шанси наших студентів, допомагаючи їм максимально використати їхні можливості для навчання та озброюючи їх майбутніми навичками та знаннями, необхідними на вимогливому робочому місці 21-го століття.

  • Oxford, Великобританія

  Леді Маргарет Хол («LMH») — коледж Оксфордського університету. Засновники назвали коледж на честь леді Маргарет Бофорт, матері короля Генріха VII і відомого покровителя науки та навчання. Перші дев'ять студентів були прийняті в 1879 році. Коледж виріс, відчинив свої двері для чоловіків, і тепер це спільнота з понад 600 студентів і 45 стипендіатів. LMH є одним із 39 коледжів, що входять до складу Оксфордського університету, одного з найвищих університетів у світі та найстарішого університету в англомовному світі.

  • Leeds, Великобританія

  Ми об’єднуємо експертів з інформатики, хімії, інженерії, математики, фізики та астрономії, щоб забезпечити видатну освіту студентів і дослідницьку роботу в наступних школах.

  • South Kensington, Великобританія

  Як частина Імперського коледжу Лондона, світового лідера в галузі науки і технологій, ми керуємо глобальним бізнесом і соціальною трансформацією через поєднання бізнесу, технологій і підприємницького мислення. Ми поєднуємо інноваційне мислення та розуміння з новими технологіями, щоб розробляти рішення проблем реального світу, приносячи користь бізнесу та покращуючи суспільство.

  • London, Великобританія

  Лондонський інститут банківської справи та фінансів (LIBF) є поважним іменем у британській освіті вже понад 140 років. Ми пропонуємо курси бакалаврату та аспірантури для британських та іноземних студентів на неповний та денний робочий день. Як менший, спеціалізований університетський коледж з експертним факультетом, ми маємо ідеальні можливості, щоб допомогти вам у вашій кар’єрі – ми допомогли тисячам студентів у всьому світі зробити це. Наші курси надають навички, необхідні для кар’єри в бізнесі, управлінні, науці про дані та фінансах із сильним акцентом на практичних навичках, взятих із ситуацій реального життя.

  • London, Великобританія

  Королівський коледж Лондона – всесвітньо відомий університет, який забезпечує виняткову освіту та провідні світові дослідження. Ми прагнемо сприяти позитивним і сталим змінам у суспільстві та реалізовувати наше бачення зробити світ кращим.

  • London, Великобританія

  Розташований в одній із найцікавіших столиць світу, London Met є домом для гостинної спільноти надихаючих і рішучих учнів, викладачів і інноваційних мислителів. Ми пропонуємо широкий спектр курсів, від бакалаврату та післядипломної освіти до коротких курсів і професійних кваліфікацій, багато з яких доступні для навчання повний або неповний робочий день, щоб найкраще відповідати вашим потребам і стилю життя.

  • Madison, США
  • Teaneck, США
  • + 3 Більше

  Найбільший приватний університет Нью-Джерсі, FDU, є некомерційним, неконфесійним закладом із кількома кампусами. Заснований у 1942 році, FDU отримав чотирирічний статус у 1948 році та затверджений як університет у 1956 році. Університет пропонує понад 100 програм бакалаврату та магістра, включаючи докторські програми з фармації, медсестринської практики, клінічної психології та шкільної психології; і бізнес-школа, акредитована AACSB. Програми здобуття ступеня пропонуються у двох кампусах Нью-Джерсі та у двох місцях FDU за межами США: Wroxton College, Оксфордшир в Англії, та Ванкуверський кампус, Британська Колумбія, Канада.

  • Bradford, Великобританія

  В Університеті Бредфорда ми зосереджені на створенні умов для соціального, культурного та економічного впливу. Ми прагнемо соціальної інтеграції, і наша робота з розширення можливостей і надання студентам можливості реалізувати свій потенціал призвела до того, що ми очолюємо Індекс соціальної мобільності англійських університетів за останні два роки.

  • Boston, США
  • San Francisco, США
  • + 4 Більше

  Hult – це більше, ніж некомерційна бізнес-школа, а динамічна мультикультурна спільнота, яка навчає, надихає та об’єднує одних із найбільш прогресивних бізнес-талановитих людей у світі. Ми змінюємо традиційний підхід до освіти, використовуючи досвід навчання на практиці, щоб перетворити навички студентів з моменту, коли вони приєдналися до нас, у навички виняткового бізнесмена з моменту закінчення навчання.

  • Belfast, Великобританія

  Ласкаво просимо на факультет мистецтв, гуманітарних і соціальних наук Королівського університету в Белфасті. Ми є динамічною спільнотою всесвітньо визнаних дослідників, вчених і студентів, які прагнуть створити та підтримувати сучасне та значуще місце пов’язаного навчання. Ми відкриті для всіх талантів, вітаємо виклики та зміни та прагнемо використовувати наш предметний досвід, щоб змінити життя на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

  • Wallisdown, Великобританія

  Приєднуйтесь до нашої онлайн-спільноти та пориньте у творчість. Познайомтеся з іншими творчими людьми, формуючи свою професію за допомогою онлайн-навчання. Наші курси розроблені для людей, які захоплені своєю справою та мотивовані робити наступні кроки у своїй кар’єрі у своєму власному темпі, у своєму власному просторі. Якщо ви шукали знак, щоб приєднатися до нас, це він.

  • Neuchâtel, Швейцарія
  • Leicester, Великобританія
  • + 1 Більше

  CIES — Міжнародний центр спортивних досліджень — це незалежний навчальний центр у Невшателі, Швейцарія. Він був створений у 1995 році як фонд між Міжнародною федерацією футбольних асоціацій (FIFA), Університетом Невшателя, містом і штатом Невшатель.