Keystone logo
Великобританія

Дослідження МВА в Великобританія 2024

Навчання в Великобританія

Студенти, що навчаються випускник рівня бізнес у Великобританії будуть навчатися в одному з країни 'и багатьох університетах, багато з яких мають багату історію сильних вчених. Ступінь бізнес випускником рівня у Великобританії Майстри ділового адміністрування ступеня. Ступінь MBA від університетів Великобританії створять більш високий потенційний дохід для бізнес-професіоналів. Вона також може підвищити ваші кар'єрні можливості, що дозволяє вам в черзі на акціях і великим престижем у своїй власній кар'єрі. Він також може відкрити двері для вас, щоб перейти свою кар'єру. Навчальний рік для програми MBA у Великобританії розбитий на семестри. Осінній семестр триває з вересня по грудень. Потім студенти отримують на відпустку, а потім почати знову в січні з весняного семестру проходить через травні. Деякі школи мають літні програми, а також. Студенти можуть планують витратити в будь-якому місці від £ 16000 до £ 73000 для програми MBA у Великобританії.Відмінність буде залежати від університету, обраного для дослідження. Більш престижним університетом в глобальному ринку, більш навчання буде коштувати Іноземні студенти можуть подати заявку на програму MBA у Великобританії, якщо вони мають ступінь бакалавра та досвід роботи в діловому світі. Ступінь бакалавра не потрібно бути в бізнесі, але це не потрібно, щоб показати студент 'и академічну майстерність, тому що програма МВА детально, сувора програма. Після закінчення школи, ваші кар'єрні можливості буде великим. Більшість компаній визнають ступінь магістра ділового адміністрування в британському університеті. Якщо ви вже встановили в кар'єрі, ви можете мати право на нову посаду або просування по службі. Якщо у вас немає, ви дасте собі перевагу, як ви шукаєте роботу в переповненому ринку. Ваша загальна потенційний дохід буде набагато вище, а також.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  628
 • Частка комунальних послуг

  83
 • Підписка на Інтернет

  35
 • Місцевий транспорт

  79

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  8
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  5

Про Великобританія

Великобританія знаходиться на острові недалеко від берегів континентальної Європи. Це європейська країна зробила вплив у західній історії. Це з колоній, розрахунки за якими людей Сполученого Королівства, що багато сучасних країни розробили. Великобританія включає в себе Англію, Шотландію, Уельс та Північну Ірландію. Часто його називають також "Англія " або "Великобританії, ", але офіційна назва Великобританія. Сьогодні Великобританія економічна і військова лідером у світовій економіці, і вніс значний внесок в економіку, культуру і наукового розуміння сучасного світу. Сьогодні він також відомий своєю знаменитою королівської сім'ї, які стали знаменитостями видів у світовій культурі.

Вимоги щодо візи

Рівень 4 (загальна) студентська віза була замінена на так званий «студентський маршрут». Student Route – це нова студентська віза Великобританії, яка також буде доступна для громадян ЄЕЗ, яким до Brexit не потрібна була віза для навчання у Великобританії.

Студентський маршрут (18+)

Дитяча студентська віза (віком від 4 до 17 років, яка замінила дитячу студентську візу Tier 4)

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентський маршрут

Ціна та валюта

GBP 348

Поточна вартість студентської візи у Великобританію становить:

 • 348 фунтів стерлінгів, якщо заявка подається з-за меж Великобританії.
 • 475 фунтів стерлінгів, якщо ви подаєте заявку на продовження або перехід на студентську візу з Великобританії.

Хто може подати заяву на візу?

Будь-хто, хто в’їжджає до країни з метою навчання, має подати заяву на отримання студентської візи, якщо в’їжджає після 1 січня 2021 року. Це стосується громадян ЄС/ЄЕЗ, яким раніше не потрібна була віза для в’їзду до Великобританії для навчання. Вам потрібно буде набрати 70 балів за системою балів, яка визначає, чи відповідаєте ви вимогам для навчання у Великобританії. Це включає:

 • Вас прийняли до затвердженого закладу?
 • Чи є у вас фінансові ресурси для фінансування вашого перебування у Великобританії?
 • Ви добре володієте англійською?
 • Чи відповідає ваш курс вимогам курсу?

Ті, хто закінчив британський навчальний заклад до літа 2021 року, зможуть подати заявку на отримання аспірантської візи, яка дозволить їм працювати/шукати роботу у Великобританії протягом 2 років.

Де можна подати заявку?

Візовий центр Великобританії / Онлайн

Ви можете подати заявку на студентську візу Великобританії у візовому центрі Великобританії у своїй країні. Ви можете знайти список візових центрів Великобританії по всьому світу тут: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

Ви також можете подати заявку на студентську візу Великобританії онлайн через веб-сайт Візової та імміграційної служби Міністерства внутрішніх справ Великобританії. Ви можете почати тут: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

Веб-сайт:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

Як оформити заявку?

Щоб отримати студентську візу Великобританії, вам спочатку потрібно буде прийняти на курс. Для більшості курсів вам також потрібно буде підтвердити, що ви розумієте англійську на необхідному рівні.

Процес подання заявки на отримання студентської візи Великобританії дещо відрізняється залежно від типу студентської візи Великобританії, на яку ви подаєте заяву.

Щоб отримати студентську візу до Великобританії, вам потрібно буде надати наступне:

 • паспорт або туристичне посвідчення
 • підтвердження того, що ви можете покрити витрати на навчання та проживання
 • підтвердження згоди батьків або опікунів, якщо вам менше 18 років
 • підтвердження прийняття на ваш курс
 • підтвердження сплати медичної допомоги

Залежно від країни походження вам також може знадобитися пройти тест на туберкульоз.

Коли ви приїдете до Великобританії, вам може знадобитися зареєструвати студентську візу Великобританії в поліції. Ви повинні отримати інформацію про те, чи потрібно вам реєструватися у своїй наклейці студентської візи Великобританії або в листі від Міністерства внутрішніх справ Великобританії. Вам також потрібно буде подати заяву на отримання біометричного дозволу на проживання, якщо ви перебуваєте у Великобританії довше 6 місяців.

Коли слід подавати заявку?

Ви можете подати заявку на отримання студентської візи за 6 місяців до початку навчання. Тривалість оформлення студентської візи Великобританії залежить від того, звідки ви подаєте заявку, але зазвичай ви отримаєте рішення протягом 3 тижнів, якщо ви подаєте заявку з-за меж Великобританії, і протягом 8 тижнів, якщо ви подаєте заявку в межах Великобританії.

Тривалість загальної студентської візи залежить від тривалості вашого курсу, і ви можете подати заявку на її продовження, якщо бажаєте залишитися у Великій Британії, щоб працювати чи продовжити навчання. Дитяча студентська віза дійсна протягом усього курсу, максимум до 6 років, і може бути продовжена. Тривалість короткострокової студентської візи не може перевищувати тривалості вашого курсу та не може бути продовжена.

Час обробки

3 Weeks

Можливості роботи

Іноземним студентам дозволяється працювати з навчанням у Великобританії за певних умов. Вид роботи, яку ви можете виконувати, залежатиме від того, що ви вивчаєте, і від того, чи будете ви працювати протягом шкільного семестру чи під час перерв.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Основні причини відмови у студентській візі:

 1. Відсутні або неправильні документи;
 2. Невиконання фінансових вимог;
 3. Неправильний формат документа.