Бразилія

Дослідження МВА в Бразилія 2024

Навчання в Бразилія

Сьогодні багато бізнес-студенти звертаються до Бразилії, як вони шукають бізнес-ступінь від зароджується економіки. Тим не менш, отримання бізнес-освіта в Бразилії приносить деякі серйозні проблеми. Ті, хто вважають майстром 'и в бізнесі з Бразилії повинні розуміти ці проблеми. Більшість університетів пропонують програми МВА на неповний робочий день, не повний робочий день. Високі процентні ставки по студентських кредитах роблять його важким для національних студентів, щоб переслідувати ступінь повний робочий день у цій галузі, тому більшість студентів працюють студенти. Це означає, що 'и важко сказати, як довго, зокрема, програма буде взяти. Більшість програм пропонуються португальською мовою, так знання рідної мови Бразилії необхідно для успіху в цій галузі. Бразилія має багато університетів, але тільки жменька відкрита для іноземних студентів, і тільки жменька програм МВА. Пошук університет, який робить як це виклик для тих, хто хоче вивчати бізнес у Бразилії.Закон директив та основи бразильської освіти вимагає, щоб всі академічні роки, у тому числі університетів, щоб мати 200 днів. Більшість університетів починають свій навчальний рік в перший тиждень лютого, а потім закінчити перший тиждень грудня, з двотижневою перервою в липні до зими. У північних районах Бразилії, проте, навчальний рік може випливати, що з північних країн, починаючи у вересні і закінчується в червні. З академічної точки зору, називаються або періоди або семестру в Бразилії. Вартість МВА в Бразилії буде змінюватися в залежності від обраного університету. Стипендії надаються. Після закінчення зі ступенем MBA в Бразилії, ви можете очікувати, щоб знайти кращі можливості для працевлаштування на підприємствах по всій Південній Америці.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  185
 • Частка комунальних послуг

  23
 • Підписка на Інтернет

  19
 • Місцевий транспорт

  41

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  7
 • Квиток в кіно

  7
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Бразилія

Відомий як вдома в тропічних лісів Амазонки, Бразилія є найбільшою країною в Латинській Америці. Це також найбільший португаломовних країн у світі, надаючи йому відмінність між португальською людей. Бразилія також проводить відмінність, що межують всі країни Південної Америки, за винятком Еквадору і Чилі. Тому що Бразилія містить світ 'и сьомою за величиною економіки у ВВП, так і купівельної спроможності, і є одним з світу ' и найбільш швидко зростаючих економік, бізнес в Бразилії перспективним напрямком. Вважається, формується глобальної влади і готова мати сильні позиції у світовій економіці в найближчому майбутньому.

Вимоги щодо візи

Усі студентські візи в Бразилії називаються тимчасовими візами IV або VITEM-IV.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза (VITEM-IV)

Ціна та валюта

Ціни на студентські візи в Бразилію відрізняються в залежності від громадянства заявника. Наступна вартість може бути змінена:

 • Для громадян Об’єднаних Арабських Еміратів: 95 доларів США
 • Для громадян Франції: 140 доларів США
 • Для громадян Великобританії, чия віза дійсна до 180 днів: 40 доларів США
 • Для громадян Сполученого Королівства, термін дії візи яких перевищує 180 днів: 195 доларів США
 • Для громадян США: 160 доларів США
 • Для громадян будь-якої іншої країни: 40 доларів США

Хто може подати заяву на візу?

Усі іноземці, які хочуть навчатися в Бразилії - без будь-яких імміграційних цілей або наміру виконувати оплачувану діяльність, яка не є стажуванням - повинні подати заяву на отримання студентської візи. Основною вимогою для отримання студентської візи є те, що ви зараховані до бразильського університету, зареєстрованого Міністерством освіти Бразилії.

Де можна подати заявку?

У найближчому генеральному консульстві або посольстві Бразилії

Ви можете подати заявку на отримання студентської візи до Бразилії в найближчому генеральному консульстві або посольстві Бразилії.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Ви повинні відвідати веб-сайт свого Генерального консульства, щоб отримати анкету на студентську візу, перелік вимог, а також перевірити процес подання та розклад. Обов’язково домовтеся про зустріч у своєму консульстві чи посольстві якнайшвидше.

Щоб подати заявку на VITEM-IV, необхідно підготувати наступну документацію:

 • Паспорт заявника, термін дії якого не може закінчитися протягом 6 місяців і повинен мати принаймні дві порожні сторінки
 • Одна візова анкета на заявника, створена онлайн
 • Дві фотокартки розміром 3х4 см
 • Підтвердження проживання в межах юрисдикції Консульського відділу Посольства за останні 12 місяців
 • Довідка про несудимість, видана місцевим відділом поліції заявника для заявників віком від 18 років, видана менш ніж за 90 днів до подачі заяви
 • Підтвердження стипендії, якщо ні, підтвердження фінансової спроможності оплатити весь курс
 • Доказ про зарахування до навчального закладу, який засвідчує, що заявник відвідуватиме курс навчання, із чітким зазначенням кількості аудиторних годин на тиждень
 • Нотаріально завірене свідоцтво про народження або декларація
 • Сертифікат попереднього навчального закладу про рівень освіти заявника
 • Якщо заявнику менше 18 років і він не подорожує зі своїми батьками або опікунами, нотаріально засвідчена копія свідоцтва про народження, перекладена португальською або англійською мовою, і дозвіл на видачу бразильської візи для неповнолітніх, підписаний обома батьками або законними опікунами в державного нотаріуса
 • Медичне страхування, дійсне в Бразилії, яке покриває лікування та госпіталізацію, або PB4 у випадку студентів з Португалії

Коли слід подавати заявку?

Час обробки може бути швидким і займати лише кілька днів, але це залежить від країни.

VITEM-IV дійсний протягом одного року, залежно від курсу, на який навчається студент, і може бути продовжений стільки разів, скільки необхідно, щоб студент міг закінчити курс. Запит на продовження візи необхідно подати до Департаменту федеральної поліції або Міністерства юстиції протягом 30 днів до закінчення терміну дії поточної візи. Щоб продовжити візу через один рік, вам потрібно буде надати документацію з університету, яка підтверджує, що ви достатньо відвідуєте та успішно продовжите курс.

Для інтернів студентська віза дійсна один рік і не може бути продовжена.

Після отримання студентської візи у студента є три місяці, щоб в'їхати до Бразилії. Після в'їзду в Бразилію у студента є до 30 днів, щоб зареєструватися у федеральному департаменті поліції міста, в якому він проживатиме.

Час обробки

Можливості роботи

Тим, хто приїхав до Бразилії з VITEM-IV, не дозволяється займатися оплачуваною діяльністю, яка не є стажуванням. Однак іноземним студентам, які бажають стажуватися в Бразилії, дозволяється займатися оплачуваною діяльністю. Для стажування до чотирьох місяців немає потреби в офіційному зв’язку з бразильським навчальним закладом. Для стажування, яке триває більше чотирьох місяців, офіційний зв’язок із бразильським навчальним закладом є обов’язковим.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?