Keystone logo
Аргентина

Дослідження МВА в Аргентина 2024

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  154
 • Частка комунальних послуг

  13
 • Підписка на Інтернет

  17
 • Місцевий транспорт

  14

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  5
 • Квиток в кіно

  4
 • Пінта місцевого пива

  2

Вимоги щодо візи

Для студентів, які проживають більше 90 днів.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза

Ціна та валюта

USD 150

Ціни на аргентинську студентську візу залежать від вашої національності та можуть становити близько 150 доларів США. Існує також комісія за взаємність близько 100-160 доларів США. Студенти повинні сплатити взаємний збір онлайн до від'їзду до Аргентини.

Хто може подати заяву на візу?

Громадяни більшості країн можуть в’їжджати до Аргентини на термін до 90 днів без візи. Щоб дізнатися, чи потрібна вам віза для в’їзду в Аргентину, перейдіть на імміграційну сторінку уряду: http://www.migraciones.gov.ar/accesible/?visas.

Усі іноземні студенти, які навчаються в аспірантурі в Аргентині тривалістю понад 90 днів, повинні отримати студентську візу. Усі студенти повинні в'їхати в країну за паспортом, дійсним щонайменше 6 місяців після останньої дати навчання.

Де можна подати заявку?

Аргентина / Консульство Аргентини

Студенти зазвичай приїжджають до Аргентини як туристи, а потім переходять на студентську візу після прибуття в Аргентину. Заявки та документи потрібно буде подати особисто в день візової співбесіди.

Ви також можете подати заявку у своїй країні через консульство Аргентини.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Після прибуття до Аргентини вам потрібно буде подати заяву на отримання місцевої поліції в Аргентині, домовитися про зустріч у відділі імміграції та подати заяву на студентську візу протягом перших 30 днів. Ваш координатор приймаючої сторони може домовитися про зустріч для вас заздалегідь. Надзвичайно важливо встигнути на зустріч і прибути вчасно. Можливо, вам також доведеться перекласти деякі документи іспанською мовою.

Щоб отримати студентську візу в Аргентину, вам знадобиться наступне:

 • Дійсний паспорт зі штампом аргентинської туристичної візи.
 • Довідка про зарахування з університету. Університет надасть це після вашого прибуття.
 • Поліцейська довідка про відсутність судимості в Аргентині. Ви отримаєте це один раз у країні за допомогою персоналу ISA (приблизна вартість — 60 AR, оплачується в місцевій валюті).
 • Оплата збору за оформлення студентської візи в розмірі 900 AR, оплачується лише готівкою.

Студенти, які збираються навчатися в Аргентині протягом будь-якого періоду, що перевищує шість місяців, повинні отримати поліцейський звіт/довідку про несудимість перед від’їздом до Аргентини. Після прибуття в Аргентину вам доведеться отримати переклад документа сертифікованим перекладачем.

Залежно від вашого громадянства, місця навчання та очікуваної тривалості перебування, від вас також можуть вимагати надати інші документи, наприклад:

 • Завірені копії свідоцтва про народження
 • Підтвердження наявності достатніх коштів для покриття ваших витрат в Аргентині
 • Підтвердження достатнього знання іспанської мови

Коли слід подавати заявку?

Заявникам, які подають заяву на отримання аргентинської студентської візи у своїй країні, настійно рекомендується подавати заявку принаймні за 30 днів до поїздки.

Стандартна студентська віза триватиме шість місяців, але якщо ваш курс довший, ви можете отримати візу, дійсну до року, якщо ви підете на перевірку судимості у своїй країні. Точні вимоги відрізняються залежно від громадянства людини, тому важливо зв’язатися з посольством вашої країни для отримання додаткової інформації.

Час обробки

30 Days

Можливості роботи

Ви можете легально працювати зі студентською візою в Аргентині.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.