Австралія

Найкращі університети для МВА Програми в Австралія 2023

Кількість установ: 273
  • Camperdown, Австралія

  Будьте готові розпочати навчання в університеті онлайн. У нас є все, що вам потрібно, щоб залишатися в спілкуванні, підтримувати та спілкуватися з університетською спільнотою, поки ви навчаєтеся вдома: від посібників до створення вашого навчального простору до онлайн-клубів і програм.

  • Camperdown, Австралія

  Ми кидаємо виклик традиціям протягом майже 170 років. Ми робимо життя кращим, виховуючи лідерів суспільства та наділяючи наших людей лідерськими якостями, щоб вони могли служити нашим громадам на всіх рівнях.

  • Melbourne, Австралія

  В університеті La Trobe ми навчаємо вас, як адаптуватися до нових ситуацій, спілкуватися з іншими та брати на себе керівництво - потужні набори навичок, які визначають вас як лідера. Тут професорсько-викладацький склад відданий досконалості. Ви навчитесь у гнучкому форматі, отримуючи навички та знання для просування своєї кар’єри.

  • New York, США
  • London, Великобританія
  • + 5 Більше

  Оригінальний графічний дизайн Bootcamp. Навчайтеся у Шилінгтона в Інтернеті або в університеті в Нью-Йорку, Лондоні, Манчестері, Сіднеї, Мельбурні чи Брісбені. Не потрібно досвіду. Наш інноваційний підхід до дизайнерської освіти означає, що студенти досягають дивовижних, нагороджених результатів лише за 3 місяці денної або 9 місяців неповної зайнятості. Талановиті викладачі гарантують, що ви будете витрачати більше часу на те, що вам подобається, з реальними та відповідними навичками, які ви дізнаєтесь - від теорії дизайну, типографіки та упаковки до дизайну мобільних додатків та досвіду користування (UX). Випускник із полірованим портфоліо, де представлені ваші найкращі роботи, готові розпочати вашу творчу кар’єру.

  • Joondalup, Австралія
  • Mount Lawley, Австралія
  • + 1 Більше

  Університет Едіт Коуен має видатну репутацію завдяки якості викладання та досвіду студентів. У ECU ми керуємося нашими цінностями чесності, поваги, раціонального дослідження, особистої досконалості та мужності. Ми пишаємося тим, що пропонуємо один із найкращих студентських досвідів в Австралії. Це означає, що наші випускники, ваші однокурсники, високо оцінили нас за якість навчання, розвиток навичок і підтримку студентів. Речі, які ви дійсно оціните, якщо ви вирішите навчатися тут. З понад 30 000 студентів, іноземні студенти складають понад 18% студентського населення з більш ніж 100 різних країн.

  • Sydney, Австралія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Brisbane, Австралія
  • Kelvin Grove, Австралія

  QUT є великим австралійським університетом з глобальним світоглядом і фокусом реального світу. Ми є одним з найбільш швидкозростаючих наукових університетів країни, і наші курси користуються великим попитом. Наші випускники включають вісім вчених Родоса, п'ять з яких отримали нагороду за останні шість років.

  • Surry Hills, Австралія

  Академія музики та виконавського мистецтва (AMPA) є одним із провідних вищих постачальників австралійської освіти у сфері виконавського мистецтва. Виховуючи та надихаючи молодих артистів протягом понад 20 років, AMPA залишається відданим забезпеченню найвищої якості студентів і аспірантів, зосереджуючись на виконавському мистецтві, включаючи сучасну, джазову та класичну музику, танцювальне виконання (модерн, балет, джаз, сучасний та хіп-хоп). ), музичний театр, композиція/музичне виробництво та менеджмент мистецтва.

  • Swansea, Великобританія
  • Melbourne, Австралія
  • + 2 Більше

  Найбільш інноваційні онлайн-дипломи в світі, повністю присвячені навичкам працевлаштування, яких хоче та потребує галузь. Понад 44% студентів Дюсер отримали підвищення зарплати або підвищення заробітної плати до закінчення навчання. Отримайте уявлення від світового викладача з 250+ світових лідерів, включаючи президентів, прем'єр-міністрів, мільярдерів, благодійників, генеральних директорів Fortune 500, лауреатів Нобелівської премії миру тощо. Немає іспитів. Працюйте над реальними проектами з нашими галузевими партнерами, такими як KPMG, PwC, Disney, LinkedIn, Qantas, Організація Об'єднаних Націй, Make-A-Wish, уряд Австралії та Великобританії тощо. Практична навчальна програма на основі проектів, де ви застосовуватимете все, чого навчитесь, у ситуаціях реального світу та вирішуйте законні завдання бізнесу, які перетворять вашу кар’єру.

  • Perth, Австралія
  • Melbourne, Австралія
  • + 1 Більше

  Основна мета Інженерного технологічного інституту (EIT) полягає в тому, щоб забезпечити видатну практичну інженерну та технологічну освіту; від дипломів до ступенів магістра. Найкращі лектори та інструктори з інженерної галузі, які мають великий реальний інженерний досвід у галузі, залучаються з усього світу. Навчання здійснюється за допомогою очних занять, а також за допомогою синхронних онлайн-технологій (eLearning).

  • Prahran, Австралія

  Ducere Global Business School є визнаним лідером у співпраці між університетами та підприємствами для розробки та надання дипломів, які мають реальний вплив на кар’єру. Ми співпрацюємо з великими університетами на 4 континентах, глобальними корпораціями, урядовими відомствами та неурядовими організаціями, а також будучи членом AACSB, Clinton Foundation, Організації Об’єднаних Націй та різних глобальних палат, щоб гарантувати, що наші програми актуальні, актуальні та пов’язані з галуззю. . Ми маємо як бізнес, так і філантропію. Ducere фінансував і підтримував діяльність Ducere Foundation у 27 африканських країнах на суму мільйонів доларів.

  • Mitcham, Австралія

  Коледж з питань навчання дорослих, утворений як зареєстрована навчальна організація (RTO) у 2009 році, і завдяки нашій відданості практичним рішенням, орієнтованим на результати, з безпрецедентною підтримкою та гнучкістю, ми зробили справжню різницю у тисячах життів за останні роки 10 років. Наше бачення в Коледжі навчання дорослих зосереджено на створенні реальних результатів для студентів. Ми прагнемо допомагати студентам досягати своїх цілей за допомогою спеціальних навчальних подорожей, захоплюючого та відповідного для галузі змісту курсу, додаткових навчальних ресурсів та інструментів. Отримайте необмежену кількість наставників та підтримку від досвідчених професіоналів. Ми віримо у те, щоб змінити ситуацію.

  • Melbourne, Австралія

  Ласкаво просимо до RGIT Australia, одного з провідних австралійських інститутів професійної освіти та навчання (ПТО). У RGIT Australia наші студенти є нашим пріоритетом, і ми пишаємось їх досягненнями. Наша основна мета - надати студентам середовище, яке дозволяє їм розкрити весь свій потенціал.

  • Melbourne, Австралія

  Керівництво та співробітники Brighton Institute Of Technology (BIT) хочуть привітати всіх нових та студентів, які повертаються. BIT пропонує різноманітний спектр загальновизнаних та повністю акредитованих курсів, які забезпечують студентів навичками та знаннями для вступу до робочої сили чи Pathways подальшого навчання.

  • Ipswich, Австралія

  Ashley Institute of Training (ASH) RTO 20749 є зареєстрованою навчальною організацією, затвердженою для проведення національно визнаних тренінгів та кваліфікацій.