Keystone logo
Австрія

Дослідження МВА в Австрія 2024

Навчання в Австрія

Який тип бізнес-досліджень програми доступні в Австрії? Австрія надає широкий спектр програм дослідження бізнесу. Студенти можуть зареєструватися в бакалавр 'и ступеня. Цей тип програми займає від трьох до чотирьох років, щоб закінчити. Багато іноземних студентів можуть надійти в майстер 'и освітніх програм. МВА в Австрії так само, як ті, що передбачені на всій території Європейського Союзу. Іноземні студенти часто можуть записатися в будь-який з цих програм. Є багато типів варіантів МВА доступні, у тому числі програми Global MBA та Executive MBA. Студенти можуть потім спеціалізуються ступінь їх під свої конкретні потреби, такі як зосереджені на міжнародний бізнес, маркетинг, туризм, або зв'язків з громадськістю. Скільки це коштує, щоб завершити програму MBA в Австрії? Навчання за програмами МВА коливаються в широких межах. У більшості випадків, витрати приблизно такі ж або трохи вище, ніж в інших європейських шкіл.Більшість іноземних студентів поступити в майстер 'ступінь програми S, які, як правило, коштують дорожче, ніж холостяк ' наукового ступеня курсів. Ці програми, як правило може бути завершена протягом двох років. Яким чином міжнародне Студенти курс? Студенти, які зацікавлені в конкретній школи можуть подавати заяву безпосередньо в школі. Потім студент, після затвердження та перевірки своїх поточних облікових даних, може подати заяву про прийом в країну через візи. Після закінчення Іноземні студенти, які закінчують зі ступенем бізнес-досліджень в Австрії може знайти роботу в країні, як тільки вони закінчать. Тим не менш, конкуренція за такі робочі місця. Студенти часто наймаються, коли вони мають широку освіту в дуже сфокусованої області бізнес-досліджень. Освіта в Австрії вважається висока якість, а це означає, що багато студентів можуть використовувати, щоб освіта в іншому місці.Австрія аспіранти часто можуть знайти роботу з різними компаніями, які присутні тут. На додаток до цього, багато хто може прийняти рішення про відкриття власного бізнесу.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  496
 • Частка комунальних послуг

  106
 • Підписка на Інтернет

  33
 • Місцевий транспорт

  50

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  9
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  4

Про Австрія

Австрія є країною, розташованої в Центральній Європі, на кордоні Чехії та Німеччини. Вона є домом для близько 8,5 мільйонів чоловік. Країна відома своїми курортами і спокійний спосіб життя в регіоні Альп, але це також сильна економіка і важливим культурним центральна точка для регіону. Область має унікальне поєднання культур, включаючи німецьку, Баварський, хорватський і угорський. Студенти, які бажають навчатися в Австрії часто можна робити, але потрібно буде, щоб зрозуміти їх варіанти і процес.

Вимоги щодо візи

 1. Туристична віза C («Шенген віза»): дає вам право перебувати в Австрії та в усіх інших країнах Шенгенської зони протягом максимум 90 днів.
 2. Віза D (Австрійська національна віза, Aufenthaltsvisum D) - для перебування від щонайменше 91 дня до максимум 6 місяців; не потрібно, якщо ви громадянин Японії.
 3. Aufenthaltsbewilligung Studierende (дозвіл на тимчасове проживання для студентів) - для перебування більше 6 місяців.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

туристична віза С; віза D; Aufenthaltsbewilligung Studierende

Ціна та валюта

EUR 71

 • Для Visa C: 71 євро
 • Для візи D: 176 євро
 • Для ВНЖ: 141 євро

Ціни можуть бути змінені.

Хто може подати заяву на візу?

Громадянам країн-членів ЄС і ЄЕЗ, а також громадянам Швейцарії візи для Австрії не потрібні. Проте, перебуваючи в Австрії довше 3 місяців, вони повинні подати заяву на ""Lichtbildausweis für EWR-Bürger/innen"", яка є підтвердженням реєстрації в імміграційній службі протягом 3 місяців після в'їзду до Австрії.

Інші іноземці повинні подати заяву на отримання дозволу на проживання з метою навчання (Aufenthaltsbewilligung Studierende) в австрійському представництві перед в’їздом до Австрії після отримання повідомлення про допуск.

Де можна подати заявку?

Представницький орган Австрії (посольство, генеральне консульство)

Ви повинні подати заяву на отримання студентської візи особисто в представництві Австрії (посольстві, генеральному консульстві) перед поїздкою до Австрії.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Усі заявники на отримання візи повинні особисто з’явитися до посольства/консульства Австрії. Для реєстрації необхідно подати такі документи:

 1. Повністю заповнена та підписана анкета (можна отримати в представницькому органі; також можна завантажити з Інтернету)
 2. Дійсний паспорт (повинен бути дійсним протягом усього періоду вашого перебування в Австрії)
 3. Кольорова фотографія паспортного розміру (від 3,5 х 4,5 см до 4,0 х 5,0 см)
 4. Свідоцтво про народження
 5. Довідка про несудимість (за наявності)
 6. Медична страховка
 7. Повідомлення про прийом австрійського навчального закладу
 8. Підтвердження наявності достатніх фінансових можливостей для покриття витрат на проживання за 12 місяців наперед (для студентів віком до 24 років: 426,57 євро/місяць; для студентів старше 24 років: 772,40 євро/місяць (ці суми включають орендну плату за проживання до 239,15 євро у 2009 році), наприклад: ощадна книжка/рахунок в Австрії/декларація гарантії особи, яка проживає в Австрії/дорожні чеки
 9. Підтвердження проживання (договір оренди, договір проживання з гуртожитком).

В Австрії обов’язкова реєстрація в муніципальних органах (Meldeamt: Gemeindeamt, Magistratisches Bezirksamt) протягом трьох робочих днів після в’їзду в країну.

Коли слід подавати заявку?

Для короткострокових віз (віза D): дайте 15 днів на оформлення. Заявки на отримання візи в ідеалі слід подавати принаймні за 3-4 тижні до від'їзду, але не пізніше ніж за 3 місяці до від'їзду.

Для довгострокових віз: вашу заяву на отримання візи буде надіслано до Австрії, і рішення потрібно чекати в країні проживання, тому заяву слід подавати принаймні за 3 місяці до передбачуваного прибуття в Австрію. Загальний період оформлення дозволу на проживання становить від трьох до шести місяців, поки ви не отримаєте рішення від австрійського органу.

В Австрії можна продовжити лише дозвіл на проживання (дозволи на проживання (Aufenthaltsbewilligung) та дозволи на поселення (Niederlassungsbewilligung) . Ви повинні подати заяву на продовження до закінчення терміну дії оригінального дозволу. Доки рішення про продовження не буде прийнято, ви можете – навіть після закінчення терміну дії вашого початкового дозволу – перебування в Австрії.

Час обробки

3 Months

Можливості роботи

Громадянам країн ЄС, а також Ліхтенштейну, Ісландії, Норвегії та Швейцарії дозвіл на роботу в Австрії не потрібен. Якщо дозвіл на роботу надано, ці студенти не мають обмежень щодо обсягу їх роботи, тобто їхня дозволена робота не обмежується сезонною роботою або роботою з мінімальним доходом (geringfügige Beschäftigung). Однією з вимог до дозволу на роботу є те, що вакансія не може бути зайнята безробітними, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Студенти з країн, що не входять до ЄС, і Хорватії підпадають під дію Закону про працевлаштування іноземних громадян і потребують дозволу на працевлаштування (Beschäftigungsbewilligung). Студенти, які є громадянами третіх країн, отримують дозвіл на роботу до 10 годин на тиждень, якщо вони навчаються на програмах бакалавра, студенти на програмах магістра мають право працювати з дозволом на роботу до 20 годин на тиждень. Можливе працевлаштування на повний робочий день на періоди, коли не проводяться лекції. Дозвіл на роботу має бути поданий роботодавцем у службу зайнятості (Arbeitsmarktservice, AMS) принаймні за 6 тижнів до початку працевлаштування та дійсний лише для конкретної роботи у конкретного роботодавця.

Години на тиждень

10

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.