UCT GSB Executive MBA

Загальні відомості

Опис програми

UCT GSB MBA, що спеціалізується на управлінському управлінні (EMBA), - це прикладний досвід навчання для керівників та керівників, який допоможе вам розвинутись у вашій виконавчій ролі, щоб вона була більш ефективною та цілеспрямованою. Програма розвиватиме вашу присутність, концептуальні здібності, практичну мудрість та розсудливість, щоб ви мали змогу розставити пріоритети у складних ситуаціях та ефективно працювати.

Діловий світ пропонує проблеми, які передбачають великі набори змінних щодо поведінки споживачів, тенденцій, регуляторних невизначеностей, зміни конкуренції та нових технологій. Щоб висвітлити проникливі дії, вам потрібно розробити лінзу, яка допоможе вам зосередитись на важливих змінних. EMBA використовує системне мислення, дизайнерське мислення та інтегративне мислення в процесі трансформативного навчання, що дозволяє студентам будувати нові об'єктиви.

EMBA на GSB пропонується в модульному форматі протягом двох років. Навчальний план складається з п'яти контактних модулів, а також дисертації. Інтерактивний характер програми вимагає від вас відвідування всіх контактних модулів та сприяння колективному досвіду.

Рентабельність інвестицій у EMBA:

  • Розвивайте компетенцію та оволодійте широким досвідом вашого менеджменту
  • Ознайомтеся з сукупністю незграбного досвіду управління в складному світі
  • Вийти за рамки знань і теорії, щоб включити відчував досвід бути в управлінні
  • Стань справжнішим у тому, як ви спілкуєтесь із собою, своєю командою та світом
  • Знайдіть нову мету та виконання у своїй ролі та розвивайте більшу стійкість на робочому місці
  • Зрозумійте необхідність та можливість впроваджувати успішні інновації в бізнес-моделі
  • Розвивати спроможність інтегрувати різні перспективи та стратегії для створення більш цілісних та стійких організацій
  • Приєднуйтесь до потужної мережі своїх однолітків

UCT GSB Executive MBA

Навчальний план EMBA складається з п'яти контактних модулів, а також дисертації. Інтерактивний характер програми вимагає від вас відвідування всіх контактних модулів та сприяння колективному досвіду.

Модуль 1: системна виконавча практика

Цей перший модуль дозволить вам розпочати побудову концептуальної основи практики системного менеджменту, яку всі інші модулі будуть розвивати далі. Навчальні процеси та проекти призначені для впровадження та впровадження системних практик у власну практику управління.

Модуль 2: Управління вартістю акціонерів

У цьому модулі ви вивчите можливості для майбутнього створення цінностей. Модуль інтегрує ключові концепції з галузей економіки, фінансів, глобалізації та підприємництва у стратегічні рамки. Він керується встановленням стратегічного наміру та визначає та організовує діяльність, ресурси, можливості, структури та процеси, необхідні для цього.

Модуль 3: Керування значеннями клієнта

Орієнтуючись на операції, цей модуль дасть вам глибоке розуміння того, як створюється внутрішня та зовнішня цінність клієнта з точки зору якості, вартості, обсягу та термінів. Курс має на меті побудувати кібернетичну концептуальну модель операцій та застосувати це до ланцюжка цінностей організації та різних її функцій.

Модуль 4: Управління суспільною цінністю

У цьому модулі ви розширите свою увагу на ширший соціально-економічний контекст, в якому працюють бізнес та інші установи. Він покликаний вселити розуміння того, що організація є такою ж життєздатною, як і соціально-економічна система, до якої вона входить.

Модуль 5: розробка стабільних бізнес-моделей

Модуль буде зосереджений на тому, щоб ви могли розробити новий спосіб перебування в стратегічному управлінні та лідерстві. Дозволяючи вам зупинитися і розмірковувати над певним досвідом, використовуючи відповідні теоретичні концепції, а також випробовуючи різні евристичні та міркувальні експерименти, ви почнете експериментувати з різними способами буття, які розблокують нову компетентність, спритність та стійкість у робоче місце.

Модуль 6: Дисертація

Дисертація означає завершальну фазу вашої EMBA. Вам потрібно буде написати звіт про дослідження на 25 000 слів на тему, що має значення для вашої організації або контексту, яка демонструє ваше розуміння процесу дослідження та вашу здатність застосовувати це.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

The University of Cape Town Graduate School of Business (GSB) is internationally renowned as one of a handful of business schools in Africa with the prestigious triple-crown accreditation with endorse ... Детальніше

The University of Cape Town Graduate School of Business (GSB) is internationally renowned as one of a handful of business schools in Africa with the prestigious triple-crown accreditation with endorsements from EQUIS (the European Foundation for Management Development), AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business), and AMBA (The Association of MBAs). Згорнути