Top Up International MBA

Загальні відомості

Опис програми

TOP UP INTERNATIONAL МВА

Buckinghamshire New University International MBA є ступенем магістра для тих, хто має ступінь бакалавра та аспірантуру та бажає отримати майстерність у галузі ділового адміністрування на світовому ринку. Студенти будуть розвивати навички високого рівня в аналізі та критичній оцінці; вміння аналізувати інформацію та вирішувати складні проблеми; подумайте суворо і незалежно, і застосовуйте ці навички у вибраній професійній сфері підприємства.

Зміст / опис курсу

Рівень 7 Диплом зі стратегічного управління та лідерства (8 одиниць) (120 кредитів)

 • Розвиток як стратегічний менеджер
 • Провідний проект стратегічного управління
 • Фінанси для менеджерів
 • Стратегічний маркетинг
 • Стратегічне керівництво
 • Стратегічне планування
 • Управління продуктивністю команди для підтримки стратегії
 • Управління інформацією та прийняття стратегічних рішень

Міжнародна MBA нагороджена Бакінгемширським університетом, Великобританія (3 одиниці) (60 кредитів)

 • CW1 - Дослідницька пропозиція
 • CW2 - Методи дослідження
 • CW3 - проект IMBA

ВИКОНАВЧИЙ МВА В 10 МІСЯЦІВ

Executive MBA:

Executive MBA - це 10-місячна програма, запропонована компанією Cromwell UK. Ви прагнете до чудової кар'єри з видатними можливостями у майбутньому? Якщо так, програма Cromwell UK Executive MBA запропонує безцінні уроки в управлінні. Право на отримання Executive MBA має мінімум 5 років досвіду роботи. Це чудова можливість отримати ділові та лідерські навички та підготувати себе до прекрасного майбутнього. На відміну від штатного MBA, де ви знайдете молодих та недосвідчених студентів, програма Executive MBA спеціально призначена для фахівців, які мають мінімум 5 років досвіду роботи. Отже, якщо ви зацікавлені в розвитку своєї управлінської ідеї та поглиблення знань про бізнес, зв'яжіться з нами, оскільки ми співпрацюємо з провідними університетами у Великобританії.

Наша підготовка:

В даний час ми пропонуємо програму Executive MBA в Аджмані, Дубаї, Шарджі та Абу-Дабі в ОАЕ. Ми хочемо, щоб наше майбутнє покоління оволодівало своїми навичками та стикалося з конкурентним світом, успішно виконуючи завдання. Одним з головних вигод, які ви отримаєте від нашої програми, ви дізнаєтесь навички, які допоможуть вашому роботодавцю дивитись на вас, і ви обов'язково будете привертати увагу всіх. Ви, безсумнівно, визнаєте себе набагато кращим лідером з чудовими навичками в порівнянні з іншими. Наша підготовка розроблена таким чином, що ви оволодієте навичками, які допоможуть вам відрізнятись від інших.

Переваги Executive MBA:

Завдяки ступеню Executive MBA за поясом ви можете покращити свою позицію від керівника команди, до того, хто може бути залучений до стратегічного мислення, взяти ініціативи у вашій компанії та стати ключовим співробітником фірми. Ми можемо запевнити вас, що це ступінь відкриє шлях до величезного зміщення вашої ролі в корпоративному світі.

Висновок:

Таким чином, більш зрілий спосіб оцінити вашу цінність для компанії стане завершенням програми Executive MBA та нагородження вашої компанії за допомогою ваших розширених знань та перспектив. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами сьогодні!

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Cromwell UK International Education is a well-established education provider, offers a wide range of educational programmes in collaboration with leading universities in the United Kingdom. Cromwell’s ... Детальніше

Cromwell UK International Education is a well-established education provider, offers a wide range of educational programmes in collaboration with leading universities in the United Kingdom. Cromwell’s aim is to render the latest knowledge with best practices to mould the individual and society to be effective and efficient, to cope with the industrial and social challenges of the ever-changing world with positive values. Згорнути