Solvay Executive MBA

Загальні відомості

Опис програми

Solvay Executive MBA - це унікальна програма в центрі Європи, створена школою економіки та менеджменту Брюсселя Solvay, що супроводжує керівників у розвитку їхньої кар'єри та розвитку. Solvay Executive MBA включає в себе передові курси, професори світового класу, надихаючі запрошені спікери, багатокультурне різноманіття в класі, особистісний розвиток та індивідуальний коучинг. Завдяки сильному особистому підходу ми допомагаємо нашим учасникам перетворити своє власне життя і кар'єру, щоб змінити суспільство в цілому, працюючи разом в ім'я «бути в бізнесі, щоб зробити світ кращим.

Ми пропонуємо 18-місячну програму, сумісну з особистим та професійним балансом життя, завдяки заняттям, що проходять довгий уїк-енд кожні 3 тижні в Брюсселі.

Для кого це

Solvay Executive MBA орієнтована на динамічних менеджерів і керівників, які прагнуть просунутися в кар'єрі, а також підвищити свої знання про останні інструменти управління.

Він також призначений для професіоналів, які хочуть просунути свою кар'єру в керівну посаду або змінити свою нинішню галузь або кар'єру.

6 причин взяти Solvay Executive MBA

FOCUS КОРИСТУВАННЯ КАР'ЄРИ

Solvay Executive MBA зробить вас лідером світового класу і надасть вам конкурентні переваги на міжнародному ринку праці. Навичок управління вже не достатньо. Вам потрібно перетворити свій талант, досягнення, характер і потенціал на цінну позицію, яка ставить вас на перший план. З програмою кар'єрного росту, ви отримаєте професійні коучинг і методи для задоволення ринку з чіткими цілями, чудовими навичками і впевненістю, щоб виграти складну і корисну можливість ви шукаєте.

HOLISTIC 360 ° підхід

Solvay Executive MBA перетворює теорію на практику. Сьогоднішній діловий світ вимагає знань і навичок, стратегічного бачення і детального досвіду, активної індивідуальної ініціативи і новаторської командної роботи. З першого дня ви інтегруєте знання, отримані від предметів, і застосовуєте свої знання до реальних бізнес-ситуацій, набуваючи важкі та м'які навички, а також винахідливість, яка допоможе вам адаптуватися до будь-якої нової ситуації. Ви будете готові реалізувати свої знання на роботі з першого дня. Виклик реального світу завершується проектом реального світу в лабораторії підприємництва, лабораторії стратегії або консультативній лабораторії. ty МІЖНАРОДНЕ НАВЧАННЯ

Solvay Executive MBA надає стимулюючий мультикультурний досвід англійської мови. Ми залучаємо учасників з більш ніж 30 країн, з різноманітним професійним досвідом, включаючи науку і техніку, фінанси, комерцію, право, маркетинг, державні справи, консалтинг і мистецтво. Наше прагнення до диверсифікації = "ty забезпечує перехресне заохочення ідей і методів, створення інновацій і синергії, і готує вас до складних викликів глобальних змін. ГЛОБАЛЬНИЙ ALUMNI МЕРЕЖІ У сучасній мобільної економіки сильна міжнародна мережа робить критичне значення Ваша кар'єра, Ваші результати та Ваша ефективність Наша активна та задіяна асоціація випускників додає до більш ніж 20.000 активних членів, розташованих у більш ніж 100 країнах, що надає Вам контакти протягом усього життя для ділових можливостей, рішень та наставництва, де б Ви не були, ВІДМОВНИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ Динамічний і висококваліфікований факультет з усього світу є провідною силою успіху Solvay Executive MBA. Протягом всієї програми ви отримуєте вигоду від найсучаснішої бізнес-освіти, налаштованої для вас відомими міжнародними менеджерами, науковцями, практиками та експертами. Ви, безумовно, будете схильні до передової практики ведення бізнесу, до знань з усіх куточків земної кулі та до різноманітних точок зору. БРЮССЕЛЬ, Серце Європи За допомогою класу Solvay Executive MBA ви можете вийти на швидко зростаюче соціальне та економічне підприємство, яке є Європою. Скористайтеся можливостями, щоб дізнатися, як оволодіти європейським бізнесом, і перенести свої знання у світ. Solvay Ponts - це ваш шлюз у Європу та з Європи, з партнерськими кампусами у В'єтнамі, США та Мексиці, щоб з'єднатися з найсильнішим бізнесом Вимоги до вступу Заявники повинні:

  • Мати значний та цінний досвід роботи;
  • Видатний навчальний запис - володіння діловою англійською мовою;
  • Бажання працювати в міжнародному середовищі і відкритість для різноманітності = "ти";
  • Професійні амбіції;
  • Навички лідерства та працьовитість, у поєднанні з абіліальною = "ty" для роботи в умовах стресу.

Ми прагнемо створити комуністичну = титу учасників, що сприятиме різноманітності та унікальності програми МВА. Тому приймальний комітет буде ретельно вивчати біографічну та академічну довідкову інформацію, оцінку GMAT, досягнення, нагороди та відзнаки, історію зайнятості та рекомендаційні листи.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Created in 1903 by Ernest Solvay, the famous Belgian chemical industrial of his times, Solvay Brussels School is the faculty of Economics and Management of the Université libre de Bruxelles, one of th ... Детальніше

Created in 1903 by Ernest Solvay, the famous Belgian chemical industrial of his times, Solvay Brussels School is the faculty of Economics and Management of the Université libre de Bruxelles, one of the largest universities in Belgium. Згорнути
Брюссель , Джорджтаун , Мілан + 2 Більше Менше

Акредитації