Online MBA

Загальні відомості

Опис програми

Online MBA

Ukrainian-American Concordia University (ConcordiaUA) з гордістю може запропонувати свою програму MBA у класі, в Інтернеті та в поєднанні обох завдань:

 • Онлайний доступ до сервера навчання та ресурсів
 • Наявність з будь-якої частини світу 24/7
 • Ефективні та інтенсивні форми освіти.

Наша програма зосереджена на традиційному навчальному плані МВА та демонструє хороший баланс якісних та кількісних курсів. Курси навчаються з точки зору середнього та вищого керівництва та розвивають навички, знання та розуміння, які дозволяють перейти від функціональної експертизи до широкого стратегічного лідерства. Учасники отримують міцні основи разом з інструментами, які можна негайно застосувати в поточній бізнес-середовищі. Наша мета - підготувати компетентного та впевненого лідера, який може зіткнутися з проблемами завтрашнього дня.

Ми прагнемо безперервного вдосконалення та досконалості в рамках нашої школи МВА. Ми оцінюємо, що ми робимо, і оцінюємо, наскільки ефективно ми досягаємо наших цілей. У нас є викладачі та співробітники, які займаються ConcordiaUA і стурбовані успіхом кожного студента.

Акредитація FIBAA

6 липня 2018 року програма МВА в Ukrainian-American Concordia University ще раз була акредитована Фондом Агенції з міжнародного ділового адміністрування (ФІБАА) ще на 7 років, яке сильно поважається у світовому бізнесі та академічних колах. Метою ФІБАА є підвищення якості та прозорості в освіті та науці шляхом надання сертифікатів якості освітнім програмам та навчальним закладам у сферах вищої освіти та подальшого професійного розвитку. Той факт, що ConcordiaUA отримала цю акредитацію, є підписом найвищої якості своєї програми МВА. Практичні переваги, які можуть отримати випускники МВА, є численними, включаючи збільшені можливості працевлаштування та безперервної освіти в Європі та США.

Студенти МВА мають право на подвійні магістри

- Подвійна магістра з Державним університетом Кобленц-Ландау - MBA, міжнародного менеджменту, магістра в галузі інформаційного менеджменту (магістра в галузі підприємництва, технологій та інноваційного менеджменту)

href = "http://www.concordia.edu.ua/our-partners/universities/universitat-koblenz-landau/

- подвійна ступінь MBA (з рядом спеціалістів)

з нашим співзасновником Concordia University, Wisconsin / Ann Arbor href = "http://www.concordia.edu.ua/our-partners/universities/cuw/

- Подвійна магістра з університетом управління охороною праці (UOSM) в м. Катовіце (Польща) - МВА, міжнародне управління, управління проектами та психологія у міжнародному бізнесі href = "http://www.concordia.edu.ua/our-partners / університети / університет професійної безпеки-управління-in-katowice /

Подвійні програми в ConcordiaUA:

 • Університет Міннесоти Крукстон (США)
 • Університет Кобленц-Ландау (Німеччина)
 • Університет управління охороною праці в Катовіцах (Польща)
 • Університет Конкордія Вісконсін / Енн Арбор (США)

Програми обміну в ConcordiaUA:

 • Університет Конкордія - Вісконсін / Енн Арбор
 • Трирський університет (Німеччина)
 • Університет прикладних наук Вормс (Німеччина)
 • Університет управління Варна (Болгарія)
 • Міжнародний американський університет Річмонда (Лондон, Великобританія)

Ласкаво просимо до програми ConcordiaUA!

Останнє оновлення Лип 2018

Про навчальний заклад

ConcordiaUA, the first joint Ukrainian-American Institute, established in 1997, is accredited by the Ministry of Education and Science of Ukraine to offer Bachelor and Master Programs.

ConcordiaUA, the first joint Ukrainian-American Institute, established in 1997, is accredited by the Ministry of Education and Science of Ukraine to offer Bachelor and Master Programs. Згорнути