Стипендії для кожного семестру

Ознайомча поїздка (опціонально) у Великобританії, Австралії, Франції і т.д.

Інститут Ватель, Франція і SUIC як сертифікати нагороди ступінь дозволяє студентам отримати два роки європейський рівень, вивчаючи в Бангкоку.

Це MBA озброює студентів з необхідною теорії і на міжнародному затребувані кращі практики індустрії гостинності. Студенти піддаються проблеми на основі навчання (PBL), а потім прямує в реальних життєвих ситуаціях; створюючи тим самим воістину управлінської середовища. Програма завершується з різними варіантами, в тому числі міжнародних стажувань або досліджень (умови).

Ватель, Міжнародна бізнес-школа для готелю та менеджменту туризму, існує вже більше 25 років, навчання менеджерів середньої ланки, а також керівники в управлінні готель і туризму. Ватель є всесвітньо відомий з більш ніж 20 шкіл розташовані на чотирьох континентах, Ватель сьогодні є одним з найбільш престижним установою, що спеціалізуються в області вищого рівня готелю і управління туризмом освіти. Насправді Ватель Готель бізнес-школа нещодавно був нагороджений Worldwide Award гостинність, в категорії «Програми краще навчання" і займає 1-е серед Top Hotel школах по всій Європі (джерело IFOP 2007).

Теза

Дисертація є індивідуальною дослідження в галузі туризму або Готельний менеджмент під керівництвом наукового керівника. Щоб бути нерозбірливими в аспірантуру, тема повинна бути затверджена Вищої школи після затвердження радника. Студенти зможуть мислити логічно й аналізувати тему своєї тези і нинішніх формулюваннях завдань, методології та результатів наукових досліджень коротко. Крім того, студенти будуть мати можливість здійснювати знання в результаті їх досліджень у відповідній галузі і розширити знання в цій галузі.

ПРИЙОМ ВИМОГИ

  • Ступінь бакалавра в галузі готельного мажор з мінімальним середній бал 2,75 або бакалавра в будь майор з менш двох років досвіду роботи в сфері гостинності.
  • Одна сторінка особистий есе або рекомендаційний лист англійською мовою.
  • Мотиваційний інтерв'ю.
  • Знання англійської мови: TOEFL 500, 173 CBT або 61 IBT або IELTS 5.5. Кандидати без відповідної кваліфікації повинен пройти тест на SUIC англійською мовою.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 2 інших курсів в Silpakorn University International College »

Цей курс Кампус засновані
Duration
2 Років
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date