AACSB Accredited

MM FEB UGM є провідною бізнес-школою випускників в Індонезії, що пропонує високоякісну бізнес-освіту, що характеризується сильними та компетентними викладачами, динамічним навчальним планом, спільним та творчим навчальним процесом, а також приємною академічною атмосферою. Будучи міжнародною акредитацією AACSB (Асоціація для вдосконалення університетських шкіл бізнесу), програма зараз є єдиною представницькою програмою МВА в Індонезії, яка визнана в усьому світі.

Це свідчить про наше прагнення постійно підвищувати якість освіти. Програма виховує та використовує лідерський потенціал студентів через сучасний навчальний план у поєднанні з інноваційними навчальними процесами та інтенсивною програмою розвитку м'яких навичок, збагаченою нашою міжнародною мережею з 37 авторитетних міжнародних університетів-партнерів у університетському містечку Джокьякарта і Джакарта.

Бачення

Збагачений нашою яскравою міжнародною мережею, але корениться в місцевій мудрості, ми розвиваємо стратегічних лідерів бізнесу з цілісністю, творчістю і знаннями, необхідними для обслуговування суспільства.

Місія

Бути провідною випускничою бізнес-школою в Індонезії у просуванні бізнесу та просуванні стабільної та етичної ділової практики, піднімаючись на міжнародні виклики.

Програма MBA

MMUGM пропонує три типи академічних програм бізнес-ступенів: Регулярна програма, Міжнародна програма та Виконавча програма. Виконавча програма виконується в двох класах: Виконавчий клас А, який заплановано в другій половині дня, і Виконавчий клас В, який заплановано в суботу (Джакарта, п'ятниця - субота).

Лекції та іспити в програмі «Регулярна програма» та «Виконавча програма» подаються в мові індонезійської мови. Що стосується Міжнародної програми, то лекції, обговорення на прикладах, іспити та дисертації повністю виконуються англійською мовою.

Студенти Міжнародної програми зобов'язані виконувати або подвійний ступінь, обмін студентами, або коротку програму курсу в університетах-партнерах за кордоном.

Між тим, студенти регулярної програми також мають можливість подати заявки на такі міжнародні експозиції, які виключають програму подвійного ступеня, але вони підлягають застосованим вимогам і умовам.

Програма MMUGM працює на семестровій системі з надходженням у лютому та серпні. Таким чином, один навчальний рік складається з 2 семестрів, де один семестр складається приблизно з 6 місяців.

Навчальний план MMUGM розроблений таким чином, що дозволяє студентам завершити навчання протягом розумного періоду часу. Нормальна тривалість навчання - 18 місяців для регулярної програми, 24 місяці для виконавчої програми, 24 місяці для міжнародної - студентської програми обміну, і 30 місяців для міжнародної програми - подвійного ступеня. Максимальна тривалість дослідження вдвічі перевищує тривалість навчання.

Для завершення програми МВА студент повинен:

 1. Виконайте принаймні 48 кредитів, включаючи дисертацію.
 2. Заповніть обов'язкові некредитні предмети.
 3. Мають мінімум 3,00 кумулятивних GPA без D і максимум два Cs / C s.
 4. Захистимо дисертацію.

48 кредитних годин складаються з 35 обов'язкових курсів, 9 семестр кредитних годин (SCH) концентраційних курсів, дипломна робота 1 SCH і 3 SCH дисертації.

Структура курсу

Види курсів

Вимоги до прийому іноземних студентів

Документи

 1. Повна форма заявки;
 2. 4 кольорова фотографія розміру паспорта;
 3. Автобіографія (CV);
 4. Мотиваційний лист;
 5. Сканувати копію дійсного паспорта. Він повинен бути дійсним протягом періоду навчання;
 6. Рекомендаційний лист від школи / установи заявника;
 7. Рекомендаційний лист від Посольства / Консульства Індонезії;
 8. Легалізований сертифікат і транскрипт (на англійській мові);
 9. Заява про стан здоров'я лікаря-заявника;
 10. Тест на володіння англійською мовою (мінімум TOEFL PBT: 550 / IBT: 80 / IELTS: 6.0);
 11. Особиста заява (форма надається);
 12. Звіт про фінансову підтримку (форма надається).

Необхідні документи, що надсилаються електронною поштою (softcopy) та поштою (друкований примірник)

Усі вищевказані документи мають бути англійською мовою. Якщо документи знаходяться у Франції, вони повинні бути перекладені на англійську мову.

Покроковий процес реєстрації

 1. Отримавши документи для подачі заявки, Управління міжнародних справ (OIA) MM FEB UGM обробить його для Листа-пропозиції (LO) від університету. Заявники отримають LO, що вимагає від них сплатити відшкодування адміністративних платежів у розмірі 632 долари США.
 2. Як тільки вони погодиться і погашають платіж, OIA FEB UGM буде вимагати від заявників надіслати копію квитанції про пересилку. Як тільки плата за вхід підтверджується банком, OIA FEB UGM оброблятиме документи для Листа-приймання (LoA) від UGM.
 3. Кандидати отримають листи та іншу інформацію, що стосується запропонованих курсів, академічного регулювання, студентського приятеля і т.д. електронною поштою.
 4. Управління міжнародних відносин в УГМ буде обробляти документи на отримання дозволу на навчання до Директорату вищої освіти Індонезії. Для видачі дозволу на навчання зазвичай потрібно два місяці.
 5. Коли буде надано дозвіл на навчання, університет допоможе студентам організувати отримання дозволу на імміграційний офіс у Джакарті для візи з обмеженим перебуванням (VITAS / Visa Tinggal Terbatas). Для оформлення дозволу на навчання та затвердження VITAS потрібно щонайменше три / чотири місяці.
 6. Після підтвердження VITAS (VISA Authorization) Імміграційне відомство направить його до індонезійського посольства, де ви будете подавати заяву на отримання візи. Щоб отримати дозвіл на візу в індонезійському посольстві, будь ласка, повідомте нам, за яким посольством ви подасте заяву.
 7. OIA FEB UGM надішле вам підтвердження VITAS (авторизація VISA) електронною поштою. Затверджуючи цю VITAS, Ви можете подати заяву на обмежену візу перебування (VITAS / Visa Tinggal Terbatas) в Індонезійському посольстві / Генеральному консульстві, яке Ви повідомили нам.
 8. Ми настійно рекомендуємо Вам поїхати в Індонезію за допомогою обмеженої візи на перебування (VITAS / Visa Tinggal Terbatas). Тому, перш ніж подавати заяву на отримання VISA, потрібно дочекатися схвалення VITAS.
 9. Не рекомендується використовувати іншу візу, таку як Культурний соціальний візит (VKSB). VKSB діє лише протягом 60 днів і повинна бути подовжена щомісяця під час перебування. Максимальне розширення чотири рази. Якщо ви хочете залишитися довше, ви повинні подати заяву на отримання нової візи за межами Індонезії. Це коштує більше часу і грошей, щоб мати щомісячне розширення VKSB і може відволікати вашу увагу від вашого дослідження тут. Тому; ми рекомендуємо VITAS замість VKSB.

Не підлягає відшкодуванню адміністративний збір охоплює неакадемічну плату: Дозвіл на навчання, дозвіл на отримання візи, Дозвіл на обмежений час перебування (KITAS), доповідь поліції (STM і SKLD), дозвіл на тимчасове проживання (SKPPS), дозвіл на декілька виходів та медичне страхування.

Протягом 7 днів після прибуття до Індонезії іноземні студенти, які мають візи з обмеженим перебуванням (Visa Ijin Tinggal Terbatas / VITAS), повинні негайно повідомити Управління міжнародних відносин в UGM.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
Останнє оновлення Червень 9, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Duration
18 - 24 Місяця
Денне навчання
Price
68,000,000 IDR
Регулярний клас: 68,000,000Rp; Міжнародна програма регулярного класу: 80 000 000 рупій; Виконавчий клас: 79,000,000Rp
Deadline
інформація
3rd batch of registration and document submission deadline
інформація
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
інформація
3rd batch of registration and document submission deadline
Start Date
Лют 2020
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
3rd batch of registration and document submission deadline
End Date

Лют 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date