Кафедра ділового адміністрування має на меті ознайомити студентів із усіма практичними та теоретичними аспектами та завданнями дисципліни. На додаток до курсів, пов'язаних з функціональними напрямами, такими як управління, бухгалтерський облік, фінанси, маркетинг та людські ресурси, охоплюються такі курси, як інформаційні технології, поведінкові науки, комунікації, економіка та право.

Програма бізнес-адміністрування Antalya Bilim University (MBA) спрямована на освіту провідних менеджерів компаній та установ. Беручи до уваги важливість людських ресурсів, які з кожним днем збільшуються для бізнесу, а в сучасному глобальному світі бізнесу керівники та керівники надають необхідні їм компетенції та надають їм практику в практичних сферах.

  • Кандидати повинні мати ступінь бакалавра іноземного факультету або коледжу, який має принаймні чотири роки національного прийняття або еквівалент Раді з вищої освіти (YÖK). Обмеження розділів немає.
  • Програма охоплює загалом 10 курсів (30 кредитів) за 3 семестри. Студент, який закінчився в кінці цього періоду або не зможе завершити програму, звільняється з вищого навчального закладу згідно із Законом 12 Положення про випускників YÖK.
  • Мова програми - «турецька».
  • Для того, щоб закінчити навчання, студенти готують магістерський проект на додаток до звичайних курсів.
  • ALES або YDS бал не потрібен для вступу в програму.
  • Курси програми MBA ABU проводяться в міському кампусі АБУ (7-8-й поверх над AVM Markantalya) між робочими днями з 19:00 до 21:00.This is a shot of the owner of New Zealand watch company - Hunters Race. Гонка мисливців / незаплеск
Доступні навчальні програми:
  • турецька
Останнє оновлення Жовтень 30, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2020
Duration
3 Семестри
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date