MBSC MBA Full Time

Загальні відомості

Опис програми

Будь хто може зробити MBA. Проте, мало хто зосереджений на учасниках. Наша компанія є однією з небагатьох і єдиною у регіоні, заснованою на методології унікальної підприємницької думки та дії Бабсона (ETA), яка дозволяє студентам "розкривати свій потенціал підприємницької діяльності" шляхом участі в центрі навчання (PCL) та стати агентом змін.

MBSC" src="//cdn02.masterstudies.com/element_db/41/41994_Screen_Shot_2017-02-28_at_9.42.42_PM.png" alt="MBSC" />

MBSC МВА МБА МВА

Розроблений через глобальне співробітництво

Розроблена Бабсоном, світовим лідером у галузі підприємництва, ця програма тісно адаптується до реальності Королівства факультету MBSC який працює на місцевому рівні, взаємодіє з діловими колами та дає поради та бере активну участь у створенні та розвитку підприємницька екосистема в КАЕС та регіоні. Програма MBA в Саудівській Аравії посилається на Vision2030, що заохочує підприємницьку діяльність та позитивний соціальний вплив

Моделювання навчання

МВА призначений для того, щоб дати учасникам можливість балансувати основи бізнесу з підприємницьким світоглядом і бути здатним подолати проблеми невизначеності, зміни економічного середовища. Філософія його основної діяльності - підприємницька думка та дія (ETA), методика навчання, торгова марка якої була зареєстрована Бабсоном. ЕТА допомагає учасникам подолати невизначеність і створювати економічну та соціальну цінність, де б вони не йшли.

Участь у центрі навчання (PCL)

У MBSC ми використовуємо методологію, орієнтовану на учасників, яка ставить учня в центр діяльності класу. PCL дозволяє учасникам придбати унікальний набір навичок (лідерство, командна робота, глобальні управлінські навички та інші) шляхом дій і рефлексії. Учасники вивчають як інновації, так і як керувати інноваціями, а не просто інноваціями.

Талановитий бізнес-орієнтований факультет

Наш факультет проходить ретельну підготовку в коледжі Бабсон. Ця ексклюзивна навчальна програма дозволяє факультету адаптувати наш навчальний план та навчальний стиль до реальності Королівства та регіону. У свою чергу, це допомагає учасникам розвивати амбітекстовий мислення, навчитися балансу діяти та експериментувати з суворим аналізом та глибоким розумінням основ бізнесу та відрізнити, коли режим думки є більш задовільним, ніж інший.

ОСНОВНІ НАВЧАННЯ

Програма призначена для надання вам передових інструментів для розуміння та вимірювання ефективності організації та бізнес-проекту в рамках цієї організації. Крім того, основна навчальна програма дає вам особисті навички, необхідні для прийняття підприємницького підходу та стилю підприємницького лідерства. Таке поєднання складних навичок (технічних, передбачуваних середовищ) та м'яких навичок (особистих, ідеальних для нечітких умов) дозволяє керувати інноваціями, що створюють економічну та соціальну цінність. Крім того, він забезпечує навчання міжособистісних навичок, необхідних для утвердження підприємницької думки та дій.

ДОСВIД НАВЧАЛЬНОГО ПІДПИСУ

Заснований на унікальному методі MBSC Думка та MBSC підприємництво" (ETA), MBSC MBA включає Навчання досвіду підписування (SLE) у навчальний план для розвитку підприємницьких лідерів. SLE - це запрошення розробити власний проект та перевірити його реалістичність в одному з чотирьох напрямків: самостійне підприємництво, соціальне підприємництво, розвиток сімейного бізнесу та корпоративні заходи. Кожен учень вибирає область своїх уподобань і розробляє реалістичний, реалістичний бізнес, який, як очікується, буде запускати, управляти і розвиватися.

МЕТА НАВЧАННЯ МАГАЗИНІВ

  • Глибоке функціональне знання дисципліни
  • Підприємницька думка
  • Цінності, контекст та лідерство у різноманітному світі
  • Обгрунтування та спілкування з кількісними методами та технологіями

Гнучкі варіанти

Два формату були розроблені таким чином, щоб відповідати нашим учням потреби та переваг, включаючи їхнє сімейне зобов'язання. Незалежно від того, який з двох програм MBSC найкраще працює з вашим графіком і досвідом, ви можете бути впевнені, що ви отримуєте той же основний навчальний план з того ж факультету, що робить програму MBSC MBA унікальним освітнім досвідом.

Full-Time MBA

Заняття для програми "повний робочий день" починаються у вересні, і ви закінчите свою ступінь через 15 місяців в грудні. Студенти зазвичай зустрічаються 4 дні на тиждень з понеділка по четвер. Типовий день для студентів повного циклу MBA включатиме участь у заняттях, зустрічі з групами, які працюватимуть над проектами, брати участь у клубах та організаціях, до яких ви входите, та спілкуватися з іншими студентами МВА за факультативними курсами та проектами занурення.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

MBSC aims to develop a new generation of transformative leaders who think creatively and act boldly. The Kingdom needs more job creators and not just job consumers. MBSC is designed to fill this void ... Детальніше

MBSC aims to develop a new generation of transformative leaders who think creatively and act boldly. The Kingdom needs more job creators and not just job consumers. MBSC is designed to fill this void by creating Entrepreneurs of All Kinds (EAK®). Згорнути