$close

Фільтри

Див. результати

Програми Управління закупівлями . Подивіться на верхню програми Управління закупівлями тут!

Магістр ділового адміністрування - ступінь, присвоєна особам, які пройшли післядипломне навчання в галузі управління бізнесом та управління. Взагалі, студенти переслідують MBA, щоб просувати свої перспективи роботи та… Детальніше

Магістр ділового адміністрування - ступінь, присвоєна особам, які пройшли післядипломне навчання в галузі управління бізнесом та управління. Взагалі, студенти переслідують MBA, щоб просувати свої перспективи роботи та збільшити свій потенціал заробітку.

Що таке MBA в галузі управління закупівлями? Ця програма призначена для того, щоб забезпечити студентів необхідними навичками та знаннями для стратегічного управління закупівлями поставок і продуктів для різних типів організацій. Курси, які складають програму, спрямовані на розвиток навичок лідерства та управління навичками студентів, а також стимулювання їх інтелектуального мислення, щоб вони були більш здібними для своєчасного вирішення складних питань. Студенти також можуть вивчати нові та змінюючі процеси управління ланцюгами постачання.

Випускники цієї програми, як правило, оснащені декількома бажаними навичками, які займуть їх далеко в житті. На додаток до сильних організаційних та управлінських навичок, які є корисними в будь-якій галузі, студенти також можуть позбутися здатності закуповувати і управляти постачаннями як для малих, так і для великих організацій.

Вартість МВА сильно відрізняється. Такі фактори, як розташування школи, тривалість програми та режим навчання (в Інтернеті або в класі) можуть вплинути на остаточні витрати.

Через складність ролі, багато організацій можуть скористатися людиною, яка має ступінь магістра в галузі управління закупівлями. Випускники можуть мати можливість здійснювати безліч цікавих кар'єрних можливостей, включаючи, але не обмежуючись ними, аналітик, логістик, менеджер з управління запасами, менеджер системної підтримки, менеджер з транспорту та менеджер складських операцій. Багато робіт у цій галузі пов'язані з військовими та урядом.

Фізичні особи мають можливість отримати свою MBA з ряду авторитетних установ. Однак, де вони в кінцевому підсумку все залежить від їх розташування, бюджету та поточних зобов'язань. Інтернет-курси можуть бути кращими для людей з невеликою гнучкістю у своєму графіку. Щоб дізнатися більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Популярні Останні назва
  • Популярні
  • Останні
  • назва
Alexander College - Cyprus
Ларнака, Кіпр

Цей курс є одночасно гнучким та унікальним, оскільки пропонує студентам та бізнес-професіоналам можливість вчитися, керуватися та практикуватись у межах своєї бажаної спеціалі ... +

Цей курс є одночасно гнучким та унікальним, оскільки пропонує студентам та бізнес-професіоналам можливість вчитися, керуватися та практикуватись у межах своєї бажаної спеціалізації через державний / приватний Pathway закупівель або Pathway управління. -
MBA
Денна
18 місяці
англійська
Кампус