МВА в 5 Програми

Всі студенти Вільям Вудс університету, незалежно від їх основної, мають можливість брати участь у MBA Вільяма Woods університету в 5 програми. Це економить ваш час і гроші (приблизно 40% економії на вартості звичайного MBA). Студенти випускник Вільям Вудс протягом п'яти років (або менше) і з їх ступінь бакалавра і ступінь магістра в галузі ділового адміністрування.

Це унікальна програма для студентів із середньої школи, які зацікавлені в завершенні їх бакалавра і ступінь MBA разом протягом 5 років.

Як MBA в 5 робіт для бізнес-адміністрування майори

Під час четвертого року студента, ділового адміністрування основним займе два курси MBA в осінь / весняному семестрі і два курси МВА в весна / осінній семестр на додаток до будь бакалаврату, вони мають завершити. Курси МВА 8 тижнів довго і відповідати одну ніч на тиждень з 6-10 вечора студенти можуть розраховувати чотири курси MBA по відношенню до своїх 122 необхідних годин для ступеня бакалавра, а потім передати ці кредити в програмі МВА після закінчення навчання. Під час студентської п'ятий чи останній рік в Вільяма Вудса, вони будуть приймати решту їх курсової MBA або на території кампуса або в Інтернеті.

Бакалавр наук в галузі ділового адміністрування ступеня з доріжки MBA складається з 48 основних кредитів, 15 годин в обраній концентрації, і 12 МВА кредити. Цей ступінь не вимагає неповнолітнього.

Як MBA в 5 робіт для некомерційних майори

Студенти в будь-який великий можете взяти участь в MBA в 5 програми, до тих пір, як вони незначні в галузі ділового адміністрування. Під час четвертого року, студенти будуть проходити два курси МВА в осінь / весняному семестрі і два в весна / осінній семестр. Курси МВА 8 тижнів довго і відповідати одну ніч на тиждень з 6-10 вечора студенти можуть розраховувати чотири курси MBA по відношенню до своїх 122 необхідних годин, а потім передати чотири курси в програмі МВА після закінчення подвійного кредиту. Під час свого п'ятого чи останній рік в Вільяма Вудса, студенти будуть проходити решту своїх курсових MBA або на кампусі у вечірній час або в Інтернеті.

Чи може студент передачі, незалежно від основних, вступити в MBA в 5 програми?

Так, будь-яка передача студент має право вступити в MBA в 5 програми з реєстрації як ділового адміністрування мажор або мінор ділового адміністрування (Pre-MBA). Тим не менш, студент передачі необхідно проконсультуватися з його або її науковим керівником, щоб визначити, якщо своєчасно градація можливо.

Чи маю я право на інституційних стипендій?

Студенти мають право на інституційних стипендій першокурсникам через старших років в Вільяма Вудса університету. Аспіранти на Вільяма Вудса університету не мають права на інституційних стипендій, і тому під час 5-го року МВА в 5 студентів не мають права на інституційних стипендій.

Що вартість навчання під час мого 5-й рік?

Студенти будуть платити за навчання в аспірантуру заряджений відповідав протягом цього навчального року.

Я зобов'язаний жити на території кампуса під час мого 5-й рік?

Ні, ви не зобов'язані жити на території кампуса ваш 5-й курс. Якщо ви вирішили жити в кампусі вам буде виставлений рахунок, застосовні зал та настільні звинувачення.

Рада з акредитації бізнес-шкіл та програм

Рада з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP) бакалаврату / Вища освіта Ради уповноважених нагороджений Вільям Вудс університет, у Фултоні, штат Міссурі акредитацію своїх бізнес-програм і окрема акредитація його бухгалтерської програми. Акредитація ACBSP засвідчує, що процеси викладання та навчання в рамках програм бакалаврату та магістратури Бухгалтерський облік і бізнес, пропонованих на Вільяма Вудса університету відповідати жорстким освітні стандарти, встановлені ACBSP.

Рада з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP) 11520 Захід 119 Street Overland Park, KS 66213 Тел: 913.339.9356 www.acbsp.org

логотип
Доступні навчальні програми:
англійська
Цей курс Онлайн, Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
5 Років
Денне навчання
Price
325 USD
- За годину кредиту
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date