MBASTUDIES

MBA в Grand Junction, подивіться на програми MBA в Grand Junction.

MBA (Майстер ділового адміністрування) є диплом про вищу освіту, яка присуджується студентам, які освоїли вивчення бізнесу. Ступінь MBA вважається одним з найпрестижніших і затребуваних градусів у світі.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Grand Junction місто, штат Колорадо є домом для більш ніж 58 000 жителів і отримав свою назву від зустрічі Ганнісоні і Колорадо річок. Відомий своєї діяльності Їзда на велосипеді, в місті проходять великі громадські університет, який пропонує різні ступені і магістерських програм у галузі бізнесу та управління професій.

MBA Grand Junction. Візьміть MBA Grand Junction. Отримати всі програми MBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

Майстер ділового адміністрування

Colorado Mesa University
MBA
англійська

Ступінь магістра ділового адміністрування Colorado Mesa University - це складна програма, призначена для підготовки випускників до постійно мінливого ділового світу. Ступінь п ...

Детальніше