MBASTUDIES

MBA в Ashland, подивіться на програми MBA в Ashland.

MBA розшифровується як Майстер ділового адміністрування і складається з програми навчальний план, який забезпечує основу в основній концепції бізнесу, зокрема менеджменту, фінансів, економіки, продажів, маркетингу, управління людськими ресурсами та управління ланцюгами поставок.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

MBA Ashland. Візьміть MBA Ashland. Отримати всі програми MBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

Магістр ділового адміністрування (MBA)

Southern Oregon University
MBA
англійська

Пропонується як ступінь магістра MBA (вечірні програми) - Застосування тут Області концентрації у галузі фінансів, бухгалтерського обліку, аналізу інформації та прийняття ріше ...

Детальніше

Магістр ділового адміністрування (MBA Online)

Southern Oregon University Online
MBA
Вер 2021
англійська

Пропонується як магістр ділового адміністрування для вищих навчальних закладів: загальні, бухгалтерський облік, ділова аналітика, маркетинг, фінанси, адміністрування охорони з ...

Детальніше