MBASTUDIES

Заочне навчання MBA Садовий гай - MBA програм MBA Садовий гай, Садовий гай

Ступінь магістра ділового адміністрування або MBA, присуджується студентам, які успішно завершили навчання на програмах в галузі управління бізнесом. Фінанси, бухгалтерський облік, управління людськими ресурсами, а також інші теми, пов'язані з бізнесом, входять до програми навчання.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Гарден Гроув є місто засноване в 1874 році виявили в штаті Каліфорнія. Відомий своєю полуницею, місто має щорічний фестиваль полуниці яка є головним магнітом для публіки. Шкільний округ може похвалитися численними високі профільовані школи, які можна знайти тут.

Заочне навчання MBA Садовий гай - Візьміть MBA Садовий гай. Отримати всі MBA програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Магістратура, Садовий гай, Заочне навчання Filter

Майстер ділового адміністрування

Stanton University
MBA
Вер 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
2&nbsp;-&nbsp;5 років
англійська
Кампус

Майстер ділового адміністрування (MBA) програма призначена для задоволення освітніх потреб працюючих дорослих менеджерів у постійно розширюється глобальної економіки. ...

Детальніше