MBASTUDIES

Заочне навчання MBA Ньюарк - MBA програм MBA Ньюарк, Ньюарк

Ступінь магістра ділового адміністрування або MBA, присуджується студентам, які успішно завершили навчання на програмах в галузі управління бізнесом. Фінанси, бухгалтерський облік, управління людськими ресурсами, а також інші теми, пов'язані з бізнесом, входять до програми навчання.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Ньюарк розташований в Нью-Джерсі, США і є центром повітряного, судноплавство і залізничні країни об'єктів. Більшість вищих навчальних закладів знаходяться в безпосередній близькості від району University Heights яка обслуговує більше 40 000 студентів.

Заочне навчання MBA Ньюарк - Візьміть MBA Ньюарк. Отримати всі MBA програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Магістратура, Ньюарк, Заочне навчання Filter

MBA з професійного обліку

Rutgers Business School - Newark and New Brunswick
MBA
Чер 2020
<
Денне навчання
<
14 місяці
01 May 2020
англійська
Кампус

MBA після всього 14 місяців денної форми навчання, право на складання іспиту CPA та підготовка до використання світових можливостей для бізнесу - ось основні ознаки програми M ...

Детальніше

МВА

New Jersey Institute of Technology
MBA
Вер 2020
<
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

МВА - це 48 кредитних програм, спрямованих на вирішення складних і технологічно обґрунтованих бізнес-середовищ. Він пропонується для повного навчання, а також як неповний робо ...

Детальніше