MBASTUDIES

Заочне навчання MBA Йорк - MBA програм MBA Йорк, Йорк

Ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) присуджується студентам після закінчення програми навчання, яка досліджує різні аспекти світу бізнесу, включаючи маркетинг, фінанси, бухгалтерський облік та людські ресурси. В результаті навчання випускники отримують професійну і академічну кваліфікацію.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Йорк є невеликий історичний місто на півдні центральної частини штату Пенсільванія. Тому що місто є регіональним координатором, він є домом для багатьох університетах і коледжах. Університетів у місті, як відомо для їх бізнесу, медичних і кулінарних програм.

Заочне навчання MBA Йорк - Візьміть MBA Йорк. Отримати всі MBA програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Магістратура, Йорк, Заочне навчання Filter

майстер ділового адміністрування (MBA)

York College of Pennsylvania (YCP)
MBA
Вер 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

Програма магістра ділового адміністрування була створена в 1977 році і продовжує розвивати особисті та кар'єрні цілі професійних працівників, створюючи при цьому керівні та уп ...

Детальніше