Заочне навчання MBA Йорк - MBA програм MBA Йорк, Йорк

Ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) присуджується студентам після закінчення програми навчання, яка досліджує різні аспекти світу бізнесу, включаючи маркетинг, фінанси, бухгалтерський облік та людські рес… Детальніше

Ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) присуджується студентам після закінчення програми навчання, яка досліджує різні аспекти світу бізнесу, включаючи маркетинг, фінанси, бухгалтерський облік та людські ресурси. В результаті навчання випускники отримують професійну і академічну кваліфікацію.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Йорк є невеликий історичний місто на півдні центральної частини штату Пенсільванія. Тому що місто є регіональним координатором, він є домом для багатьох університетах і коледжах. Університетів у місті, як відомо для їх бізнесу, медичних і кулінарних програм.

Заочне навчання MBA Йорк - Візьміть MBA Йорк. Отримати всі MBA програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Згорнути
York College of Pennsylvania (YCP)
York, США

Програма магістра ділового адміністрування була створена в 1977 році і продовжує розвивати особисті та кар'єрні цілі професійних працівників, створюючи при цьому керівні та уп ... +

Програма магістра ділового адміністрування була створена в 1977 році і продовжує розвивати особисті та кар'єрні цілі професійних працівників, створюючи при цьому керівні та управлінські можливості регіональних роботодавців. -
MBA
Денне навчання
Заочне навчання
англійська
Вер 2020
Кампус
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here