MBASTUDIES

заочно Енергетичний менеджмент Лондон - Енергетичний менеджмент програм Енергетичний менеджмент Лондон, Лондон

Ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) присуджується студентам після закінчення програми навчання, яка досліджує різні аспекти світу бізнесу, включаючи маркетинг, фінанси, бухгалтерський облік та людські ресурси. В результаті навчання випускники отримують професійну і академічну кваліфікацію.

Як Енергетична галузь вважається однією з найбільш динамічних полів. Ступінь у галузі управління може бути завершене через 2 роки. Він розглядається як гнучкий і модульний ступеня, що буде корисно для студентів в довгостроковій перспективі. З MBA в галузі управління ви можете отримати вражаючу роботу.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Лондон є столицею Великої Британії, найбільш густонаселений регіон і де королівська сім'я живе. Він має найбільшу концентрацію вищої освіти в Європі з 412 000 студентів у 43 університетах.

заочно Енергетичний менеджмент Лондон - Візьміть Енергетичний менеджмент Лондон. Отримати всі Енергетичний менеджмент програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Енергетичний менеджмент, Лондон Filter

MBA в галузі енергетики та сталого розвитку

Exeed School of Business and Finance
MBA
<
Денна
<
заочно
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Однорічний MBA (магістр ділового адміністрування) в галузі енергетики та сталого розвитку - це комплексна програма, розроблена для професіоналів, які хочуть здобути знання в г ...

Детальніше

MBA в області енергетики та сталого розвитку

IPAG Business School
Річні програми MBA
<
Денна
англійська
Кампус

IPAG Business School Спеціалізовані програми МВА в Парижі надають унікальну можливість студентам та фахівцям розширювати свій бізнес на сьогоднішньому динамічному та конкурент ...

Детальніше