Заочне навчання MBA Карлскрона - MBA програм MBA Карлскрона, Карлскрона

Студенти часто задаюся питанням, чи є їх рішення вийти з корпоративного світу і встати на дорогі MBA був мудрий. До недавнього часу найскладнішою частиною MBA не виходила прийнято кращих шкіл бізнесу. Маючи MBA був еквівале… Детальніше

Студенти часто задаюся питанням, чи є їх рішення вийти з корпоративного світу і встати на дорогі MBA був мудрий. До недавнього часу найскладнішою частиною MBA не виходила прийнято кращих шкіл бізнесу. Маючи MBA був еквівалент між двох-і з половиною і чотири роки додатковий досвід рейтингу. Саме в такі моменти ти розумієш справжню цінність MBA.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Швеції, офіційно Королівство Швеції, є скандинавської країною в Північній Європі. Швеція межує Норвегії та Фінляндії, і пов'язаний з Данією мостом-тунель через Ересунн. Швеція є розвиненого постіндустріального суспільства з передовою соціальної держави. Рівень життя і тривалість життя звання однієї з найвищих у світі.

Карлскруну місто є домом для військово-морська база Швеції. Він розташований в Блекинге. Карлскруну має більш ніж 30 000 жителів. Вона є домом для Блекинге технологічного інституту.

Заочне навчання MBA Карлскрона - Візьміть MBA Карлскрона. Отримати всі MBA програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Згорнути
Blekinge Institute of Technology
Karlskrona, Швеція

Дайте вашій кар'єрі інженера більше майбутніх шляхів з компетентністю з таких предметів, як стратегія, фінанси та лідерство. Ви навчаєтеся неповний робочий день і вдома. ... +

Дайте вашій кар'єрі інженера більше майбутніх шляхів з компетентністю з таких предметів, як стратегія, фінанси та лідерство. Ви навчаєтеся неповний робочий день і вдома. -
MBA
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
Заочне навчання
2 років
англійська
31 Сер 2020
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here