MBASTUDIES

Програми Управління роздрібною торгівлею . Подивіться на верхню програми Управління роздрібною торгівлею тут!

Роздрібної торгівлі неухильно зростає, що створює високий попит на компетентних і кваліфікованих фахівців. MBA Роздрібна програма управління призначений для людей, які шукають для просування не тільки в галузі роздрібної торгівлі, а й тих, хто шукає кар'єру в споживчі товари та послуги, оскільки вони також страждають від дій роздрібних компаній.

MBA Роздрібна програм управління розглядати не тільки основний бізнес основам менеджменту, маркетингу, бухгалтерського обліку та зв'язку, а й цікаві теми про культуру споживання, стратегічного маркетингу, споживчої поведінки, міжнародної діяльності, етики, технології та соціальні питання, пов'язані з роздрібної торгівлі.   Є MBA Роздрібна програм управління по всьому світу, де студенти можуть отримати першокласний освіти від досвідчених викладачів.

Якщо MBA Роздрібна ступінь управління звучить цікаво для вас, то подивіться нижче, щоб дізнатися більше про поле і ваші варіанти!

2 Результати в Управління роздрібною торгівлею Filter

Їжа

Agribusiness Academy
MBA
<
заочно
<
3&nbsp;-&nbsp;6 місяці
англійська
Онлайн

Ця програма розрахована на тих, хто хоче побудувати своє критичне розуміння продовольства

Детальніше

MBA в області стратегічного маркетингу і рітейлу

Grupo Tiradentes
MBA
Бер 2021
<
Денна
<
429 години
Portuguese
Кампус

Вчителі, які мають теоретичний і практичний досвід в області стратегічного маркетингу і специфіки роздрібної торгівлі; Успіх Випадки дослідження з малими, середніми і великими ...

Детальніше