MBASTUDIES

Управління роздрібною торгівлею Південна Америка - Управління роздрібною торгівлею програми МВА Південна Америка

Магістратура ділового адміністрування (MBA) - це професійний ступінь, який присуджується тим, хто закінчив програму в галузі управління бізнесом в бізнес-школі. В процесі навчання вивчаються різні форми аналізу і стратегій включаючи операційний менеджмент, маркетинг, фінанси і бухгалтерський облік.

Ченнелінг товарів і послуг на ринку успішно дуже важливо в бізнесі. Компанії, які дісталися до верхньої пережив злети і падіння цього розвивається глобального ринку. Такий, що компанії шукають людей, які можуть зробити свій бізнес роздрібної торгівлі з великим успіхом. Маючи MBA в роздрібній торгівлі зброєю Управління Вам інструменти для обробки складному світі в роздріб.

Spanning багатьох країнах і острівних територій, Південна Америка є домом для багатьох іспаномовних країнах. Тут студенти можуть буквально ходити з історії на їх шляху в клас і вбирати культуру древніх товариств. 

Управління роздрібною торгівлею Південна Америка - Візьміть Управління роздрібною торгівлею Південна Америка. Отримати всі програми Управління роздрібною торгівлею та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Управління роздрібною торгівлею, Південна Америка Filter

MBA в області стратегічного маркетингу і рітейлу

Grupo Tiradentes
MBA
Бер 2021
<
Денна
<
429 години
Portuguese
Кампус

Вчителі, які мають теоретичний і практичний досвід в області стратегічного маркетингу і специфіки роздрібної торгівлі; Успіх Випадки дослідження з малими, середніми і великими ...

Детальніше