MBASTUDIES

Управління роздрібною торгівлею в Бразилія. Подивіться на програми Управління роздрібною торгівлею в Бразилія.

Присвоєння ступеня магістра ділового адміністрування (MBA) студентам здійснюється після завершення навчання на програмах магістратури, які пропонуються бізнес-школами. У багатьох навчальних закладах можна вибрати різні форми навчання на програмах з управління бізнесом - очне і вечірнє, заочне або онлайн навчання.

Ченнелінг товарів і послуг на ринку успішно дуже важливо в бізнесі. Компанії, які дісталися до верхньої пережив злети і падіння цього розвивається глобального ринку. Такий, що компанії шукають людей, які можуть зробити свій бізнес роздрібної торгівлі з великим успіхом. Маючи MBA в роздрібній торгівлі зброєю Управління Вам інструменти для обробки складному світі в роздріб.

Бразилія пропонує вищої освіти, яка частково фінансується для тих студентів, які хотіли б продовжити вищу освіту. Вони повинні бути у віці від 18 до 35 років. Ця система вищої освіти дозволяє студентам отримати практичні навички, які дозволять їм впоратися викликів 21-го століття.

Управління роздрібною торгівлею в Бразилія. Візьміть Управління роздрібною торгівлею в Бразилія. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Бразилія!

1 Результати в Управління роздрібною торгівлею, Бразилія Filter

MBA в області стратегічного маркетингу і рітейлу

Grupo Tiradentes
MBA
Бер 2021
<
Денна
<
429 години
Portuguese
Кампус

Вчителі, які мають теоретичний і практичний досвід в області стратегічного маркетингу і специфіки роздрібної торгівлі; Успіх Випадки дослідження з малими, середніми і великими ...

Детальніше