MBASTUDIES

Програми Управління розвитком . Подивіться на верхню програми Управління розвитком тут!

МВА - це професійний ступінь, нагороджений фізичним особам, які закінчили навчання в галузі управління бізнесом. Один із них, як правило, проводить магістр ділового адміністрування, щоб просунути свої кар'єрні перспективи та збільшити потенціал заробітку.

Що таке MBA в галузі управління розвитком? Ця програма покликана надати студентам аналітичні, стратегічні та критичні здібності, необхідні для лідерської ролі та управління людьми та проектами. Курси, пропоновані в цій програмі, можуть охоплювати економіку для глобального бізнесу, стратегічні бізнес-проекти, стратегічне управління, управління та управління людьми, маркетинг, операції та технології, а також міжнародний бізнес у контексті. Специфічні шляхи, які студенти можуть вивчати, включають підприємництво, консультації або технології.

Особи, які мають ступінь в галузі розвитку бізнесу, часто мають можливість набути цінних навичок, які можуть бути використані в будь-якій галузі. Окрім розробки потужних аналітичних та критичних мислення, студенти можуть також піти від програми, яка має знання та навички, необхідні для планування, реалізації та управління успішними проектами розвитку продукту.

Вартість вищої освіти варіюється від школи до школи, і скільки людина може розраховувати на оплату MBA, залежить від ряду моментів. Розташування та тривалість програми є двома великими факторами, які слід враховувати.

Оскільки цей ступінь настільки міждисциплінарний, випускники програми, як правило, мають перспективи роботи в різних галузях. Деякі спеціальні посади, які випускники можуть очікувати провести, включати менеджер з розробки продуктів, директор з досліджень і розробок, менеджер з розвитку бізнесу, менеджер з розвитку бренда, менеджер розширення організації, старший розробник продуктів, менеджер з розробки програм або консультант з розробки та розробки.

Багато закладів пропонують МВА в галузі управління розвитком, але там, де студент вирішує піти, залежить від його місцезнаходження, фінансів та існуючих обов'язків. Для приватних осіб, які мають працювати повний робочий день або мати сім'ю, для догляду, онлайнові курси - це зручна пропозиція. Щоб дізнатися більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

4 Результати в Управління розвитком Filter

MBA для ринку нерухомості і розвитку

European Institute of Applied Science and Management
Річні програми MBA
<
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
<
заочно
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

MBA в області нерухомості і розвитку призначений для тих, хто хотів би поліпшити свої практичні навички, пов'язані з ринком нерухомості в цілому процес, починаючи народження і ...

Детальніше

MBA в області розвитку малого і середнього підприємництва

Vietnamese-German University
Заочні і вечірні MBA
Вер 2020
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус

Вересні (малі і середні підприємства Програма навчання) є не тільки міжнародна програма, а й науково-дослідна і навчальна програма в Університеті Лейпцига і В'єтнамської-Німец ...

Детальніше

МБА в галузі моделювання та розвитку бізнесу

Mahidol University International College
MBA
Чер 2020
<
Денна
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус

Очікується, що випускники бізнес-моделювання та розвитку знають як теоретичні, так і практичні аспекти моделювання та розвитку бізнесу. ...

Детальніше

розвиток бізнесу MBA (повний робочий день 15 місяців)

Durham University Business School
MBA
<
Денна
<
15 місяці
англійська
Кампус

Дарем МВА призначена, щоб допомогти вам перетворити на світового класу бізнес-лідера. Вибравши для вивчення МВА в Даремі ви будете мати можливість розвивати свої стратегічні, ...

Детальніше