MBASTUDIES

Управління розвитком Дарем - Управління розвитком програм Управління розвитком Дарем, Дарем

MBA, безумовно, найуспішнішим ступеня 20-го століття. Подивіться на американську статистику. Перша степень не була видана до 1900-их. До кінця 20-го століття він був 27% ринку всіх учених ступенів видається.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Дарем двох університетів, одним з яких є Durham University - третього найстарішого університету в Англії, відразу після Оксфорда і Кембриджа. Існує також New College Durham, злиття двох старших коледжів.

Управління розвитком Дарем - Візьміть MBA Дарем. Отримати всі програми MBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Управління розвитком, Дарем Filter

розвиток бізнесу MBA (повний робочий день 15 місяців)

Durham University Business School
MBA
<
Денна
<
15 місяці
англійська
Кампус

Дарем МВА призначена, щоб допомогти вам перетворити на світового класу бізнес-лідера. Вибравши для вивчення МВА в Даремі ви будете мати можливість розвивати свої стратегічні, ...

Детальніше