MBASTUDIES

Заочне навчання Управління розвитком Азія - Управління розвитком програми МВА Азія

Ступінь магістра ділового адміністрування або MBA, присуджується студентам, які успішно завершили навчання на програмах в галузі управління бізнесом. Фінанси, бухгалтерський облік, управління людськими ресурсами, а також інші теми, пов'язані з бізнесом, входять до програми навчання.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Азія є світ 'и найбільших і найбільш густонаселений континент, розташованих в основному в східному і північному півкулях. Він займає 8,7% поверхні нашої планети 'и загальну площу поверхні і становить 30% його території.

Заочне навчання Управління розвитком Азія - Візьміть Управління розвитком Азія. Отримати всі Заочне навчання Управління розвитком програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Управління розвитком, Азія, Заочне навчання Filter

MBA в області розвитку малого і середнього підприємництва

ĐẠI HỌC VIỆT- ĐỨC
Заочні і вечірні MBA
Вер 2020
<
Заочне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Вересні (малі і середні підприємства Програма навчання) є не тільки міжнародна програма, а й науково-дослідна і навчальна програма в Університеті Лейпцига і В'єтнамської-Німец ...

Детальніше

МБА в галузі моделювання та розвитку бізнесу

Mahidol University International College
MBA
Чер 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Очікується, що випускники бізнес-моделювання та розвитку знають як теоретичні, так і практичні аспекти моделювання та розвитку бізнесу. ...

Детальніше