MBASTUDIES

Заочне навчання Програми Управління ресурсами , пошук найбільш підходящого Управління ресурсами програм тут! - Управління ресурсами

Враховуючи силу MBA і вона відкриває двері, мережа він пропонує і навички вирішення проблем вона вчить, бізнес-студенти повинні бути більш активну участь в їх освіту і зробити свідоме зусилля, щоб зрозуміти, що вони хочуть, щоб вийти з їх ступінь МВА.

Управління ресурсами - це, як правило, програма навчання, яка зосереджена на ефективному використанні ресурсів людського, фінансового, обладнання та інформаційних технологій компанії для більш ефективного функціонування. Це також може включати в себе принципи управління проектами визначення того, що потрібно, скільки це потрібно і скільки часу.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Заочне навчання Управління ресурсами програми: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та Заочне навчання інформації Управління ресурсами directely, заощадити час і контактні Управління ресурсами зізнань тут!

1 Результати в Управління ресурсами, Заочне навчання Filter

MBA відновлюваних джерел енергії

Renewables Academy AG (RENAC)
Німеччина, Берлін
MBA
Жовтень 2020
<
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
<
Заочне навчання
<
5 семестри
англійська
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
Навчання в університеті / на кампусі
Онлайн навчання

Онлайн магістерська програма MBA Renewables забезпечує магістра ділового адміністрування з акцентом на поновлювані джерела енергії та енергоефективність. ...

Детальніше