MBASTUDIES

Управління ланцюгами поставок в Індія. Подивіться на програми Управління ланцюгами поставок в Індія.

Магістратура ділового адміністрування (MBA) - це професійний ступінь, який присуджується тим, хто закінчив програму в галузі управління бізнесом в бізнес-школі. В процесі навчання вивчаються різні форми аналізу і стратегій включаючи операційний менеджмент, маркетинг, фінанси і бухгалтерський облік.

MBA в ланцюжку поставок це програма, призначена для студентів, які хочуть побудувати свою кар'єру в галузі управління бізнесом з упором на ланцюжок поставок. Ця програма охоплює такі теми, як управління записами, складів і доставки різних ресурсів у відповідності з клієнтами 'вимоги. Студенти отримують зрозуміти дизайн та Управління розвитку, якість і потік інформації, необхідний для забезпечення потреб клієнтів.

Індія, офіційно Республіка Індія, держава в Південній Азії. Це сьома за величиною країна за площею, друге місце за чисельністю населення країна з більш ніж 1.2 млрд. чоловік, і сама густонаселена демократія в світі

Управління ланцюгами поставок в Індія. Візьміть Управління ланцюгами поставок в Індія. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Індія!

1 Результати в Управління ланцюгами поставок, Індія Filter

Логістика та управління ланцюгами постачання MBA

UPES
MBA
Лип 2020

Логістика та управління ланцюгами постачання MBA

Детальніше