MBASTUDIES

Управління креативними індустріями Даллас - Управління креативними індустріями програм Управління креативними індустріями Даллас, Даллас

MBA (Майстер ділового адміністрування) є диплом про вищу освіту, яка присуджується студентам, які освоїли вивчення бізнесу. Ступінь MBA вважається одним з найпрестижніших і затребуваних градусів у світі.

MBA в галузі мистецтв управління є програма призначена для студентів, які хочуть побудувати кар'єру в галузі мистецтва. Студенти вивчають знання та навички, необхідні, щоб бути конкурентоспроможними з проблемами в світі мистецтва. Як технологія розвивається і світ розвивається, обсяг програми включає глобалізація, нові технології, бренд-будівництва та розвитку клієнта.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Далласі, штат Техас розташоване найбільше столичному регіоні у всіх Сполучених Штатах. Вона не тільки має дуже багато університетів і коледжів, але локально, розташованими неподалік від регіонів.

Управління креативними індустріями Даллас - Візьміть MBA Даллас. Отримати всі програми MBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Управління креативними індустріями, Даллас Filter

ма / мба програма

Cox School of Business, Southern Methodist University
MBA
MA
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Спільний магістерський курс SMU в галузі управління бізнесом та мистецтва базується на філософії того, що успішна кар'єра в галузі управління мистецтвом вимагає глибоких знань ...

Детальніше