MBASTUDIES

Заочне навчання Управління креативними індустріями Женева - Управління креативними індустріями програм Управління креативними індустріями Женева, Женева

Магістра ділового адміністрування (MBA) в аспірантурі ступінь в галузі управління, у своїй власній лізі. MBA є традиційним академічним пропозицію управління освіти. Університетів відповісти на питання бізнесу для точного і глибокого відбору на майбутнє і сучасних менеджерів на основі стандартизованих назву. Це часто скорочується як MBA та MBA або в опозиції до Магістр наук (MSc) або магістра мистецтв (MA) це, без сумніву, вказує на одну програму виключно.

Сходження по кар'єрних сходах в світі мистецтва, вимагає, щоб бути завжди в курсі нових і розвиваються методів і знань на ринку. Таким чином, маючи в MBA мистецтв управління є ребром для студентів, які хочуть побудувати кар'єру в цій області. Програма має справу з глобальної проблеми і підходи, що стосуються культурних, соціальних, демографічних, економічних, політичних, правових або технологічних питань, які зачіпають галузі мистецтва.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Швейцарії, офіційно Швейцарської Конфедерації, є федеральною парламентської республіки, що складається з 26 кантонів, з Берн в якості місцеперебування федеральних властей. Швейцарія незалежність і нейтралітет давно був удостоєний найбільших європейських держав. Швейцарія є мирною, процвітаючою, стабільною і сучасної ринкової економіки з низьким рівнем безробіття.

Женева відомий дипломатії. Напевно, тому їх університет спеціалізується на гуманістичних наук, з додаванням медицини. Приватний університет, інститути та приватні школи також спеціалізується на закони, політичні науки, міжнародні відносини, історія і т.д.

Заочне навчання Управління креативними індустріями Женева - Візьміть Управління креативними індустріями Женева. Отримати всі Управління креативними індустріями програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Управління креативними індустріями, Женева, Заочне навчання Filter

MBA в галузі управління проектами

EU Business School
MBA
Бер 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

Компанії тепер мають більше каналів, ніж будь-коли, за допомогою яких рекламувати свої продукти та бренди. Практичні знання дизайну, поточні тенденції та їх вплив на корпорати ...

Детальніше