MBASTUDIES

Програми Управління закупівлями . Подивіться на верхню програми Управління закупівлями тут!

Магістр ділового адміністрування - ступінь, присвоєна особам, які пройшли післядипломне навчання в галузі управління бізнесом та управління. Взагалі, студенти переслідують MBA, щоб просувати свої перспективи роботи та збільшити свій потенціал заробітку.

Що таке MBA в галузі управління закупівлями? Ця програма призначена для того, щоб забезпечити студентів необхідними навичками та знаннями для стратегічного управління закупівлями поставок і продуктів для різних типів організацій. Курси, які складають програму, спрямовані на розвиток навичок лідерства та управління навичками студентів, а також стимулювання їх інтелектуального мислення, щоб вони були більш здібними для своєчасного вирішення складних питань. Студенти також можуть вивчати нові та змінюючі процеси управління ланцюгами постачання.

Випускники цієї програми, як правило, оснащені декількома бажаними навичками, які займуть їх далеко в житті. На додаток до сильних організаційних та управлінських навичок, які є корисними в будь-якій галузі, студенти також можуть позбутися здатності закуповувати і управляти постачаннями як для малих, так і для великих організацій.

Вартість МВА сильно відрізняється. Такі фактори, як розташування школи, тривалість програми та режим навчання (в Інтернеті або в класі) можуть вплинути на остаточні витрати.

Через складність ролі, багато організацій можуть скористатися людиною, яка має ступінь магістра в галузі управління закупівлями. Випускники можуть мати можливість здійснювати безліч цікавих кар'єрних можливостей, включаючи, але не обмежуючись ними, аналітик, логістик, менеджер з управління запасами, менеджер системної підтримки, менеджер з транспорту та менеджер складських операцій. Багато робіт у цій галузі пов'язані з військовими та урядом.

Фізичні особи мають можливість отримати свою MBA з ряду авторитетних установ. Однак, де вони в кінцевому підсумку все залежить від їх розташування, бюджету та поточних зобов'язань. Інтернет-курси можуть бути кращими для людей з невеликою гнучкістю у своєму графіку. Щоб дізнатися більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

2 Результати в Управління закупівлями Filter

MBA зі спеціалізацією в галузі управління або закупівель

Alexander College - Cyprus
MBA
25 Вер 2020
<
Денна
<
18 місяці
01 Вер 2020
англійська
Кампус

Цей курс є одночасно гнучким та унікальним, оскільки пропонує студентам та бізнес-професіоналам можливість вчитися, керуватися та практикуватись у межах своєї бажаної спеціалі ...

Детальніше

MBA в галузі управління закупівлями і поставок

Institute of Accountancy Arusha
MBA
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Цей курс спрямований на випускників або досвідчених менеджерів середньої ланки, які хочуть зрозуміти роль закупівель і поставок в в стратегічному управлінні. При успішному зав ...

Детальніше