MBASTUDIES

Заочне навчання Програми Туризм і управління готельним бізнесом , пошук найбільш підходящого Туризм і управління готельним бізнесом програм тут! - Туризм і управління готельним бізнесом

Магістра ділового адміністрування (MBA) в аспірантурі ступінь в галузі управління, у своїй власній лізі. MBA є традиційним академічним пропозицію управління освіти. Університетів відповісти на питання бізнесу для точного і глибокого відбору на майбутнє і сучасних менеджерів на основі стандартизованих назву. Це часто скорочується як MBA та MBA або в опозиції до Магістр наук (MSc) або магістра мистецтв (MA) це, без сумніву, вказує на одну програму виключно.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Заочне навчання Туризм і управління готельним бізнесом програми: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та Заочне навчання інформації Туризм і управління готельним бізнесом directely, заощадити час і контактні Туризм і управління готельним бізнесом зізнань тут!

1 Результати в Туризм і управління готельним бізнесом, Заочне навчання Filter

MBA у сфері гостинності та туризму (офіційний) - Мадрид

The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International
Іспанія , Барселона + 1 Більше
MBA
Квітень 2020
<
Денне навчання
<
9 місяці
іспанська
Навчання в університеті / на кампусі

MBA Ostelea-EAE у сфері гостинності та туризму Мадридського містечка Остела народилася з метою підготовки майбутніх лідерів у сфері туризму: менеджерів, фахівців та підприємці ...

Детальніше