$close

Фільтри

Див. результати

Програми Технології . Подивіться на верхню програми Технології тут!

Майстер ділового адміністрування - це аспірантура, отримана багатьма людьми, які бажають продовжувати вигідну кар'єру в бізнесі. Як правило, курси в цій програмі зосереджені на просуненні знань студентів про ділові… Детальніше

Майстер ділового адміністрування - це аспірантура, отримана багатьма людьми, які бажають продовжувати вигідну кар'єру в бізнесі. Як правило, курси в цій програмі зосереджені на просуненні знань студентів про ділові операції, фінанси, маркетинг та розвиток.

Що таке MBA в галузі технологій? МВА з концентрацією в технологічній програмі спрямований на людей з бажанням дізнатися більше про технології, бізнес та технології, оскільки це стосується бізнесу. Існує зростаюча потреба в особах, які як бізнес-підкованих і досвідчених з пристроями та системами, так що курси в цій програмі призначені, щоб забезпечити студентів з передовим розумінням технології, а також розуміння того, що потрібно для управління та управління успішна організація Ступені в галузі технологій є відносно новими, оскільки потреба в особах, які здатні вести бізнес та керувати ІТ-системами, є порівняно недавнім розвитком.

Особи, які мають ступінь післядипломної освіти в галузі технологій, як правило, високо цінуються через їх добре обізнані навички. Окрім того, що володіє гострим діловим розумом, випускники також мають тенденцію бути добре знайомими з інформаційними системами та технологіями та мати глибокий аналітичний розум. Кожен з цих рис може виявитися корисним у будь-якій галузі промисловості.

Скільки студент може заплатити за MBA, залежить від його місця розташування та тривалості обраної програми. Студенти також повинні брати до уваги витрати на життя при складанні бюджету для школи.

Особи, які мають ступінь в галузі технологій, мають можливість вивчати багато прибуткових кар'єрів у різних галузях. Оскільки технологія є необхідним компонентом у більшості сучасних компаній, випускники програми можуть виявити, що світ є їхньою устрицею. Вони можуть мати успіх у державному, науковому, науково-дослідницькому та корпоративному секторах, як розробники веб-сайтів, ІТ-спеціалісти, спеціалісти з розвідки, системні інженери, розробники програмного забезпечення або фахівці з цифрового маркетингу.

Багато закладів пропонують технології, з багатьма пропозиціями суворо в Інтернеті. Щоб дізнатись більше про доступні параметри, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Swiss School of Business and Management
Женева, Швейцарія

Flex MBA - це комбінація MBA на кампусі / на місці (проходить у Женеві, Швейцарія) та онлайн-курсів, які ми пропонуємо через нашу найсучаснішу платформу. Ви проведете 1 тижден ... +

Flex MBA - це комбінація MBA на кампусі / на місці (проходить у Женеві, Швейцарія) та онлайн-курсів, які ми пропонуємо через нашу найсучаснішу платформу. Ви проведете 1 тиждень у Женеві та відвідуєте фізично MBA на базі кампусу, а решту курсів пройдете в Інтернеті. Ми вважаємо, що це поєднання може бути ідеальною формулою для працюючих професіоналів у дотриманні їх напруженого порядку денного та розкладу. Flex MBA зосереджується на 3 ключових сферах, які стосуються глобальних та виконавчих аспектів: провідні інновації, що руйнують, глобальне лідерство, технології та люди. -
MBA
Денна
12 місяці
англійська
Вер 2022
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн
 
Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University

Керований промисловістю, структурований студією, заробляє на техніку, орієнтовану на MBA в Нью-Йорку. ... +

Керований промисловістю, структурований студією, заробляє на техніку, орієнтовану на MBA в Нью-Йорку. -
MBA
Денна
англійська
Кампус