MBASTUDIES

Заочне навчання Програми Сталий туризм , пошук найбільш підходящого Сталий туризм програм тут! - Сталий туризм

Магістра ділового адміністрування (MBA) в аспірантурі ступінь в галузі управління, у своїй власній лізі. MBA є традиційним академічним пропозицію управління освіти. Університетів відповісти на питання бізнесу для точного і глибокого відбору на майбутнє і сучасних менеджерів на основі стандартизованих назву. Це часто скорочується як MBA та MBA або в опозиції до Магістр наук (MSc) або магістра мистецтв (MA) це, без сумніву, вказує на одну програму виключно.

Заняття однією з найбільш швидкозростаючих галузей, класи сталого туризму можуть вирішити вплив збільшення відвідуваності на пункт призначення. Сталий туризм може навчати студентів у таких сферах, як світова економіка, збереження природних ресурсів та відповідальне розвиток громади.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Заочне навчання Сталий туризм програми: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та Заочне навчання інформації Сталий туризм directely, заощадити час і контактні Сталий туризм зізнань тут!

1 Результати в Сталий туризм, Заочне навчання Filter

Онлайн MBA в галузі сталого туризму

Sustainability Management School
MBA
Лип 2020
<
Денна
<
заочно
<
18&nbsp;-&nbsp;36 місяці
англійська
Онлайн

Наша Інтернет-програма на 100% онлайн! Це можливість для вас просунутися в кар'єрі і розвивати нові навички в галузі сталого туризму. ...

Детальніше