MBAosvita.com

Стале управління Aberystwyth - Стале управління програм Стале управління Aberystwyth, Aberystwyth

MBA розшифровується як Майстер ділового адміністрування і складається з програми навчальний план, який забезпечує основу в основній концепції бізнесу, зокрема менеджменту, фінансів, економіки, продажів, маркетингу, управління людськими ресурсами та управління ланцюгами поставок.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Розташований в місці злиття річок Rheidol Ystwyth і в Сполученому Королівстві, Aberystwyth місто відвідуваних місцем відпочинку. Вона є домом для університету Aberystwyth.

Стале управління Aberystwyth - Візьміть MBA Aberystwyth. Отримати всі програми MBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Стале управління, Aberystwyth Filter

МВА в Аберіствіті

Aberystwyth University Business School
Кампус Денне навчання 1 - 2 років Вересень 2019 Великобританія Aberystwyth

Aberystwyth MBA дозволяє розвивати розуміння більш високого рівня управлінських навичок і концепцій та їх застосування в практичних ситуаціях. Як учасник програми МВА, ви будете вивчати поточну теорію управління та визнані найкращі практики в таких сферах, як лідерство, операції, корпоративне управління та стійкість.