MBAosvita.com

Програми Охорона здоров'я . Подивіться на верхню програми Охорона здоров'я тут!

Управління охорони здоров'я включає в себе діловій стороні охорони здоров'я та медичної адміністрацією. MBA у сфері охорони здоров'я Управління готує студентів для введення складних і перспективну кар'єру в області охорони здоров'я, а професіонали високого рівня.

З МВА в Управління охорони здоров'я, студенти отримають міцну основу в бізнесі. Студенти дізнаються, управлінські навички та знання, необхідні для галузі охорони здоров'я, включаючи правові, етичні та правові питання. За допомогою курсів, які націлені на такі теми, як лікарні, фінансовий менеджмент, зміцнення здоров'я, і ​​дослідження, студент проводить і MBA в сфері охорони здоров'я управління буде випускник готовий обробляти вимогливих галузі охорони здоров'я. Випускники з МВА в Управління охорони здоров'я часто вступає в роботу в якості директора з економіки охорони здоров'я, аналітик даних про стан здоров'я, директор здоров'я і гарного самопочуття, або іншу роботу адміністрація лікарні.

Якщо ви захоплені медичної галузі і вірю, що можна сприяти досягненню цієї важливої ​​області, а потім взяти переглядати варіанти нижче, і знайти ідеальний MBA управління охороною здоров'я програма для вас!

32 Результати в Охорона здоров'я Filter

MBA, Управління охороною здоров'я

Concordia University Chicago
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 18 - 24 місяці Січень 2020 США Чикаго + 2 більше

Ця програма управління охороною здоров'я стосується унікальних атрибутів організацій охорони здоров’я. Студенти готові взяти на себе керівні ролі та вирішити конкретні управлінські проблеми, що виникають у сучасній економіці охорони здоров’я.

MBA в управлінні сектором охорони здоров'я

Gulf College Oman
Кампус Денне навчання Заочне навчання 14 - 24 місяці Листопад 2019 Оман Seeb + 1 більше

Програма пропонується в академічному співробітництві з Cardiff Metropolitan University, Великобританія

PGDM в галузі управління охороною здоров'я (еквівалент МВА)

Goa Institute of Management
Кампус Денне навчання 2 років Червень 2020 Індія Панаджі

PGDM HCM Goa Institute of Management - це дворічна програма післядипломної освіти, яка відповідає за зростаючу корпораціонування галузі охорони здоров'я. Програма спрямована на навчання майбутніх лідерів системи охорони здоров'я для підвищення якості та вартості охорони здоров'я та просування знань, необхідних для досягнення цих покращень.

Інтернет МБА міжнародне управління охороною здоров'я - університет Камбрії (Великобританія)

Robert Kennedy College
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 4 років Відкритий конкурс Швейцарія Цюрих Швейцарія Інтернет Великобританія Місто Карлайл + 4 більше

MBA International Healthcare Management призначений для надання менеджерам охорони здоров'я інструментів більш ефективного аналізу, управління та розвитку адміністративної діяльності в умовах, коли постійно зростаючий попит постійно стикається з фінансовими труднощами.

МВА - управління охороною здоров'я

Shippensburg University - John L. Grove College of Business
Онлайн 1 рік Вересень 2020 США Шиппенсбург Харрісбург

Майстер ділового адміністрування бізнес-коледж з бізнесу Джона Л. Гроума пропонує високу якість і видатну цінність. Наша AACSB акредитована програма MBA розроблена, щоб допомогти вам досягти успіху в швидко мінливої ​​глобальної економіки. Наші аспіранти визнають, що Ship MBA є авторитетним, доступним і зручним.

Виконавче керівництво охорони здоров'я MBA

EBS Universität
Кампус Денне навчання 4 семестри Жовтень 2019 Німеччина Естріх-Вінкель

Executive MBA Менеджмент в охороні здоров'я фокусується на науковій основі для зміцнення навичок управління постачальниками послуг, зокрема, фахівців і керівників в галузі охорони здоров'я. Він кваліфікує випускник освоїти всі основні вимоги динамічного ринку в.

Гнучка MBA - управління охороною здоров'я

Johns Hopkins Carey Business School – Online and On-site
Кампус Онлайн Заочне навчання 33 місяці Серпень 2020 США Балтімор + 1 більше

Гнучка MBA з концентрацією в галузі охорони здоров'я - Інтернет

МВА в галузі лікарського менеджменту

Dominican University of California
Кампус Вересень 2020 США Сан-Рафаель

Наша MBA з концентрацією в програмі "Лідерство в галузі охорони здоров'я" готує вас до компетенцій, ринкових навичок та досвіду навчання, необхідних для ведення, інновацій та перетворення галузі охорони здоров'я.

МБА - спеціаліст з управління охороною здоров'я

Lincoln University Of Business & Management
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 14 - 16 місяці Відкритий конкурс Сполучені Арабські Емірати Шарджа + 1 більше

Програма MBA в галузі управління охороною здоров'я прагне розвивати фахівців, які розуміють, як керувати некомерційними, некомерційними та добровільними організаціями охорони здоров'я ефективними та інноваційними способами.

MBA Health Care Management

University of Baltimore, Merrick School of Business
Кампус Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 2 років інформація США Маунт Вернон + 3 більше

Балтімор є одним із осередків у США для охорони здоров'я з великими дослідницькими та громадськими лікарнями, біотехнологічними фірмами, страховими постачальниками в регіоні. Спеціалізація в галузі управління охороною здоров'я фахівців для просування своєї кар'єри шляхом зміцнення їх повноважень як менеджерів охорони здоров'я, адміністраторів та консультантів. Це забезпечує надійну основу в новітніх практиках ведення бізнесу та лідерських навичок.

MBA in Health Management

Unicaf University (ZM)
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2020 Кіпр Ларнака США Нью-Йорк Греція Афіни Румунія Бухарест Великобританія Лондон Єгипет Каїр Гана Аккра Малаві Лілонгве Маврикій Порт-Луї Кенія Найробі Нігерія Лагос Сомалія Могадішу Замбія Лусака Йорданія Ірбід Кіпр Інтернет + 28 більше

Майстер ділового адміністрування: управління охороною здоров'я

Our Lady of the Lake University Online
Онлайн Заочне навчання 2 років Вересень 2020 США Сан-Антоніо

Онлайн-MBA в Університеті Богоматері з Озерного університету пропонує сувору навчальну програму, яка включає особисту увагу нашого факультету, навчання практичним застосуванням теорії та стратегії бізнесу, а також прогресивний підхід, який передбачає поточні та майбутні потреби. Акредитована ACBSP, ця онлайн програма призначена для зайнятих студентів, які бажають продовжувати виконувати свої професійні та особисті зобов'язання. Виберіть одну з двох спеціалізацій в галузі управління та управління охороною здоров'я.

MBA - акцент на міжнародному управлінні охорони здоров'я

SRH Hochschule Berlin
Кампус Денне навчання 3 семестри інформація Німеччина Берлін

Підготуйте себе для складних завдань в топ-менеджменту в секторі охорони здоров'я!

MBA Лідерство та організаційна охорона здоров'я

University of Saint Mary Online
Онлайн Заочне навчання 1 рік Вересень 2020 США Лівенворт

Налаштовуйте свою прискорену, онлайн-програму МВА з концентрацією в керівництві та організації здоров'я. Завдяки курсовим роботам, заснованим на принципах організаційного здоров'я Ленчіні, ця програма змушує вас поглиблювати розуміння організаційної культури та лідерських навичок розробки високо функціонуючих організацій. Через 1 рік ви можете заробити в IACBE-акредитованому онлайн-магістратурі з Університету Сент-Марії і зробити свої цілі реальністю.

MBA в галузі управління охороною здоров'я

Guglielmo Marconi University
Кампус Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 10 - 12 місяці Відкритий конкурс Саудівська Аравія Аль-Хобар Ер-Ріяд Джидда Єгипет Каїр Катар Доха Кувейт Кувейт-Сіті Йорданія Амман Бахрейн Манама + 15 більше

Заробіть міжнародний визнаний ступінь МВА в управлінні охороною здоров'я від Університету Марконі для прискорення Вашої кар'єри в HealthCare та розвитку себе в професійному центрі HealthCare, який добре розуміє, як керувати неприбутковими, прибутковими та добровільними організаціями охорони здоров'я ефективними та інноваційними способами. .