close

Фільтри

Див. результати

Програми Міжнародне правознавство . Подивіться на верхню програми Міжнародне правознавство тут!

Майстер ділового адміністрування (MBA) - це популярний навчальний шлях для студентів, зацікавлених у проведенні більш просунутої кар'єри в бізнесі. Ці програми часто вимагають двох-трьох років інтенсивного навчання і… Детальніше

Майстер ділового адміністрування (MBA) - це популярний навчальний шлях для студентів, зацікавлених у проведенні більш просунутої кар'єри в бізнесі. Ці програми часто вимагають двох-трьох років інтенсивного навчання і можуть призвести до різноманітної та привабливої ​​бізнес-кар'єри.

Що таке МВА в міжнародному праві? Ця галузь вивчення зосереджена на управлінських практиках та інтенсивних законах, що забезпечують функціонування всіх безперебійних міжнародних бізнес-операцій. Вища освіта в цій галузі може включати курси з організації, управління, комунікації, прав людини, бізнес-законодавства та уряду. Багато програм вимагає від студентів, щоб вони вже пройшли ступінь бакалавра в галузі бізнесу, права або суміжного предмету.

Вчені міжнародного права часто навчаться ефективно спілкуватися з різними типами людей. Це майстерність може виявитися корисним у різних професійних або особистих налаштуваннях. Такі особи також можуть стати більш організованими та деталізованими після отримання такого ступеня.

Вартість заробітку МВА може відрізнятися в різних країнах та типах навчальних закладів, а приватні університети часто мають високі рівні навчання, ніж державні коледжі. Багато хто заплатив за школу через фінансову допомогу, програми роботи на навчання та стипендії.

Кар'єра в міжнародному праві може розширюватися над численними галузями, включаючи державний та приватний сектори. Багато студентів з цим рівнем освіти займають посади в державних установах як юристи чи політики. Випускники продовжують працювати на організаціях, включаючи Американський Союз громадянських свобод та Міжнародну Амністію. Інші юридичні посади, такі як менеджери з маркетингу та фасилітатори торгівлі, можна знайти в приватних фірмах або міжнародних корпораціях.

Ступінь магістра міжнародного права може бути зароблена в одному з багатьох університетів, доступних у всьому світі. Навчання за кордоном може бути корисним для цієї галузі навчання, або ви можете вибрати навчання з дому за допомогою онлайнових курсів або графіків заочного навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Суміжні галузі навчання
arrow_drop_up arrow_drop_down
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
ESLSCA Business School
Париж, Франція

MBA з міжнародного комерційного права призначений не тільки для студентів юридичного рівня вищого рівня, але і для професіоналів, які бажають освоїти передові юридичні питання ... +

MBA з міжнародного комерційного права призначений не тільки для студентів юридичного рівня вищого рівня, але і для професіоналів, які бажають освоїти передові юридичні питання у своєму секторі діяльності. Цей тренінг дає їм ідеальне опанування викликів ринків та бізнесу. Вирішальний актив на все більш конкурентному ринку, де ці два сектори залишаються тісно пов'язаними. -
MBA
Денна
заочно
французький
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут