MBASTUDIES

Міжнародне адміністрування Європа - Міжнародне адміністрування програми МВА Європа

Ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) присуджується студентам після закінчення програми навчання, яка досліджує різні аспекти світу бізнесу, включаючи маркетинг, фінанси, бухгалтерський облік та людські ресурси. В результаті навчання випускники отримують професійну і академічну кваліфікацію.

Міжнародна адміністрація поле пов'язана з адміністрацією на глобальному рівні. Студенти, які вивчають цю область може отримати досвід роботи в обох теорії та практики і охоплювати такі теми, як розробка політики, глобального охорони здоров'я, фінансів і права людини.

У цілому налічується більше 4000 вищих навчальних закладів у Європі і пропонує широкий спектр курсів на рівні бакалавра, магістра та доктора. Все більше і більше з цих організацій, що пропонують англійську мову в якості мови навчання, принаймні деякі з своїх програм ступеня, університетів в Європі в даний час більш високої якості, ніж будь-коли раніше. Університети в Європі запропонувати теплий прийом для іноземних студентів і дати процесі пізнання, який відповідає їх професії потрібні світового попиту сьогодні.

Міжнародне адміністрування Європа - Візьміть Міжнародне адміністрування Європа. Отримати всі програми Міжнародне адміністрування та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Міжнародне адміністрування, Європа Filter

MBA з цифрової трансформації

ENAE Business School
MBA
<
Денна
<
10 місяці
іспанська
Кампус

Майстер МВА з питань бізнес-адміністрування, що спеціалізується на цифровій трансформації ENAE Business School надає у ваше розпорядження знання, досвід, навички та методики д ...

Детальніше