MBAosvita.com

Міжнародна охорона здоров'я в США. Подивіться на програми Міжнародна охорона здоров'я в США.

Ступінь магістра ділового адміністрування або MBA, присуджується студентам, які успішно завершили навчання на програмах в галузі управління бізнесом. Фінанси, бухгалтерський облік, управління людськими ресурсами, а також інші теми, пов'язані з бізнесом, входять до програми навчання.

Як професіонали охорони здоров'я, так і потенційні студенти, які бажають розширити свій досвід у галузі охорони здоров'я на міжнародному рівні, повинні враховувати цю галузь. Міжнародна організація охорони здоров'я прагне вирішувати проблеми та вдосконалити системи охорони здоров'я для всіх установ та професіоналів у всьому світі.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Міжнародна охорона здоров'я в США. Візьміть Міжнародна охорона здоров'я в США. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в США!

2 Результати в Міжнародна охорона здоров'я, США Filter

Майстер ділового адміністрування з концентрацією в області охорони здоров'я

PATTEN UNIVERSITY
Онлайн США Окленд США Інтернет

Майстер ділового адміністрування є професійна ступінь визнається у всіх галузях промисловості. Студенти беруть участь у першому комплексної навчальної програми, яка розглядає функціональні області бізнесу, то персоналізувати управління знаннями та навичками, вибравши концентрацію.

МБА / миль / год із школою охорони здоров'я у всьому світі

Yale School of Management
Кампус Денне навчання 3 років інформація США Нью-Хейвен Нью-Йорк + 1 більше

Програма MPH Yale School of Public Health призначена для високо мотивованих студентів з значним інтересом у сфері охорони здоров'я