MBASTUDIES

Міжнародна охорона здоров'я в США. Подивіться на програми Міжнародна охорона здоров'я в США.

Присвоєння ступеня магістра ділового адміністрування (MBA) студентам здійснюється після завершення навчання на програмах магістратури, які пропонуються бізнес-школами. У багатьох навчальних закладах можна вибрати різні форми навчання на програмах з управління бізнесом - очне і вечірнє, заочне або онлайн навчання.

Міжнародна охорона здоров'я не лише фокусується на методах охорони здоров'я, що практикуються у всьому світі, але також готує потенційних студентів до вирішення глобальних питань охорони здоров'я. Чітка дискусія з іншими міжнародними фахівцями у сфері охорони здоров'я також є життєво важливою частиною цієї сфери.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Міжнародна охорона здоров'я в США. Візьміть Міжнародна охорона здоров'я в США. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в США!

2 Результати в Міжнародна охорона здоров'я, США Filter

МБА / миль / год із школою охорони здоров'я у всьому світі

Yale School of Management
MBA
Master
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Програма MPH Yale School of Public Health призначена для високо мотивованих студентів з значним інтересом у сфері охорони здоров'я ...

Детальніше

Майстер ділового адміністрування з концентрацією в області охорони здоров'я

PATTEN UNIVERSITY
MBA
англійська
Онлайн

Майстер ділового адміністрування є професійна ступінь визнається у всіх галузях промисловості. Студенти беруть участь у першому комплексної навчальної програми, яка розглядає ...

Детальніше