MBASTUDIES

Міжнародна охорона здоров'я Північна Америка - Міжнародна охорона здоров'я програми МВА Північна Америка

Ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) присуджується студентам після закінчення програми навчання, яка досліджує різні аспекти світу бізнесу, включаючи маркетинг, фінанси, бухгалтерський облік та людські ресурси. В результаті навчання випускники отримують професійну і академічну кваліфікацію.

Міжнародна охорона здоров'я не лише фокусується на методах охорони здоров'я, що практикуються у всьому світі, але також готує потенційних студентів до вирішення глобальних питань охорони здоров'я. Чітка дискусія з іншими міжнародними фахівцями у сфері охорони здоров'я також є життєво важливою частиною цієї сфери.

Spanning 23 країн, Північна Америка є континентом заповнені освітніх можливостей. Студенти мають можливість навчатися на декількох мовах і розвивати розуміння абсолютно різних культур.

Міжнародна охорона здоров'я Північна Америка - Візьміть Міжнародна охорона здоров'я Північна Америка. Отримати всі програми Міжнародна охорона здоров'я та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Міжнародна охорона здоров'я, Північна Америка Filter

Майстер ділового адміністрування з концентрацією в області охорони здоров'я

PATTEN UNIVERSITY
MBA
англійська
Онлайн

Майстер ділового адміністрування є професійна ступінь визнається у всіх галузях промисловості. Студенти беруть участь у першому комплексної навчальної програми, яка розглядає ...

Детальніше

МБА / миль / год із школою охорони здоров'я у всьому світі

Yale School of Management
MBA
<
Денне навчання
<
3 років
англійська
Кампус

Програма MPH Yale School of Public Health призначена для високо мотивованих студентів з значним інтересом у сфері охорони здоров'я ...

Детальніше